Która restauracja lepsza?

napisał/a: katerina4 2008-01-20 22:54
Która z restauracji w Warszawie jest elegancka, ale nie bardzo droga? Taka na baaaardzo romantyczną kolację :) Myślałam o jednej z knajp Katarzyny Figury - podobno mają klimat. Albo o jakimś sushi np... co radzicie?
napisał/a: mamaana33 2008-01-21 20:56
Nie wiem jak ta druga knajpa knajpa, ale KOM jest całkiem klimatycznym miejscem. Ale jest dość drogo. Nie wiem czy gdyby nie słynna właścicielka to zrobiłoby to taką furorę... No ale jak ktoś ma nazwisko to sobie może firmować nim swoją knajpę :)
napisał/a: katerina2 2008-01-30 22:02
A ja nie mam nic przeciw temu, że gwiazdy firmują coś swoim nazwiskiem i na tym zarabiają - w koncu zapracowały sobie na to nazwisko :) A poza tym, Katarzyna Figura należy do tych celebrytó, którzy nazwiskiem nie tylko firmują własne biznesy, ale też akcje społeczne. I chwała jej za to! :)
napisał/a: mamaana33 2008-02-04 21:00
Jakie znowu akcje? O czym Ty mówisz?
napisał/a: Anetka1 2008-02-05 13:33
anabel, ja byłam pare razy w "Sense" na Nowym Świecie. Jedzonko pyszne i robią ciekawe drinki. Cenowo nie najtaniej, ale w miarę ok. Jednak nie jest to miejsce bardzo eleganckie. Ja polecam.
napisał/a: katerina4 2008-02-06 18:29
Dzięki, Anetka :) Wam dziewczyny też dziękuję, chociaż zboczyłyście trochę z tematu ;) Zarezerwowałam w końcu stolik w "Sense" - mam nadzieję, że będzie to udana kolacja :)
napisał/a: Anetka1 2008-02-06 18:38
anabel, ja pamiętam, że tam karty dań mają tak fajnie podzielone - pożądanie, namiętność etc...już z tym może być fajna zabawa ;)
A pyszny drink jaki tam piłam to jakiś taki zielony na M...ale nigdy nie pamietam nazwy ;) "mochito" albo coś w tym rodzaju. Polecam
napisał/a: Kinia 2008-02-06 19:07
Mochito jest z miętą Anetko, ja też taki piłam fajny jest
napisał/a: katerina2 2008-02-10 22:25
Mochito jest extra! Ima, chodzi mi o program tpsy telefon do mamy - a wspomniałam o tym, bo to dla mnie osobiście ważna sprawa - korzystał za niego mój synek, kiedy był w szpitaliu, a to był trudny dla mnie czas... Pozdrawiam.
napisał/a: Anetka1 2008-02-11 06:34
Kinia, no dokładnie, to w takim razie Mochito. Mniam...
napisał/a: anastazja4390 2014-09-18 20:38
A ja miałam ostatnio okazję przeżyć w [reklama usunięta] romantyczny wieczór i powiedzieć mogę tylko tyle, że udał się nadzwyczajnie. Miłe wnętrze i doskonała obsługa stanowiły jego dopełnienie. Jedzenie było przepyszne, dawno nie jadłam tak dobrego tatara. Polecam również szpinak z bekonem i serem gorgonzola, smaczna i ładnie podana potrawa. Co do cen za tak podane i tak smaczne jedzenie – zupełnie adekwatne, to przecież logiczne że nie mogą podawać jedzenia w cenie zakupu produktów. Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca i przekonania się osobiście.
napisał/a: andrelka 2015-09-22 16:12
Jeśli szukasz japońskiej restauracji to polecam Besuto na Nowym Świecie w wawie. Może nie jest to najtańsza restauracja ale jak na taką lokalizację to i tak nie jest tak drogo a sushi bardzo smaczne. Warto jest wybrać się tam od poniedziałku do piątku. Wtedy jest możliwość skorzystania z zestawów lunchowych. Zestaw 30 zł to dwie rolki sushi, zupa oraz sałatka kimchi tak wiec naprawdę można się najeść.