Aranżacja wnętrz

napisał/a: sylwusia8 2014-08-19 20:02
Witam,

Ostatnio wszyscy zachwycają się Loftami, robi się w takich miescach knajpy a nawet i mieszkania czy apartamenty. Co myślicie o takim wykorzystaniu przestrzeni:[reklama usunięta]
mnie to się bardzo podoba, ale mojemu chłopakowi juz nie bardzo...
napisał/a: bukgrzegorz 2014-08-20 09:17
Bardzo fajne ale na takiej przestrzeni można wykorzystać miejsce lepiej.
napisał/a: tama25 2014-09-29 17:26
Lofty są modne, tylko jak patrzyłam na ceny to nieźle kosztują:)
napisał/a: Atena_85 2014-10-16 15:40
Mi się bardzo podobają lofty, są takie nastrojowe ... jednak cena trochę odstrasza, są tylko dla wybranych, a szkoda :(
napisał/a: anetalipska 2014-10-30 08:46
makary napisal(a):Witam,

Ostatnio wszyscy zachwycają się Loftami, robi się w takich miescach knajpy a nawet i mieszkania czy apartamenty. Co myślicie o takim wykorzystaniu przestrzeni:[reklama usunięta]
mnie to się bardzo podoba, ale mojemu chłopakowi juz nie bardzo...


Mnie się również podobają lofty, ale to kwestia gustu. Chciałam natomiast zapytać was co sądzicie o gotowych kompletach produktowych, mam na myśli kabinę prysznicową z brodzikiem? Kupujecie czasem komplety produktowe do łazienki? Zastanawiam się nad zakupem narożnego [reklama usunięta][/b]. Kabina ma wysokość 165 cm i kompletowana jest z brodzikiem akrylowym o głębokości 25 cm, wyposażonym w funkcjonalne siedzisko. Polecają mi go znajomi, ponoć w tym segmencie cenowym jest najlepszy, no i w komplecie jest dużo taniej, niż gdyby kupić brodzik i kabinę, ale zastanawiam się calły czas. Macie doświadczenie w tym temacie?
napisał/a: Karollaa 2015-06-11 15:41
Orientujecie się, gdzie mogę kupić taką elektryczną suszarkę jak na zdjęciu? Znajduję tylko takie zwykłe, które mają "żeberka" w jednej linii...


edit: literówka.
napisał/a: kornelak 2015-09-21 15:54
Według mnie już sam kolor może mieć duże znaczenie przy aranżacji wnętrza;) Ja jestem świeżo po malowaniu i muszę przyznać, że duże wrażenie zrobiły na mnie takie farby [reklama usunięta] Maja naprawdę spory wybór produktów w bardzo nietypowych odcieniach, które prezentują się naprawdę nieźle;)
napisał/a: wiktor82 2016-01-08 11:22
A co myślicie o tym, żeby w ramach dekorowania postawić na ściany szklane, takie w tym stylu (podsyłam linka, jakby ktoś nie wiedział o czym piszę [reklama usunięta]) Generalnie wyobrażam sobie, że będę miała gabiet oddzielony w ten sposób od salonu i kuchnia taką ściankę by miała. Bo oczywiście są pomieszczenia, gdzie to się nie sprawdzi. Tak pomyślałam, że będzie to wyglądało bardzo nowocześnie i kontakt zawsze zachowam z resztą domu, czyli rodziny :) co o tym myślicie?
napisał/a: krystyna1122 2016-01-13 10:38
Pomysł ogólnie ciekawy, choć pewnie zależy od upodobań domowników. Na pewno wnętrza nabiorą nowoczesności, staną się przestronne i jasne, a to spore zalety. Nie wiem tylko czy to na pewno wszędzie jest praktyczne :)


---
[mod:reklama usunieta]
napisał/a: jusita 2016-02-03 19:38
Przeglądając różne fora głównie wnętrzarskie, to ciągle przewijają mi się ochy i achy super dizajnowych grzejników. To zapytam, czy któraś faktycznie z was ma taki super hiper grzejniczek?
napisał/a: lissa80 2016-02-10 07:46
Najlepiej właśnie pooglądać różne wnętrza w internecie, połazić po sklepach typu Obi i Ikea, w nich poszukać inspiracji.
napisał/a: power 2016-02-11 14:51
Ja uwielbiam przeglądać blogi i rozmaite magazyny o aranżacji wnętrz. Jest to moja jedna z największych życiowych pasji i lubię się inspirować nowymi pomysłami.

Ostatnio w salonie montowałam [mod:reklama usunieta] na sufitach, żeby wymienić stare zwykłe oświetlenie żarówkowe i muszę przyznać, że był to doskonały pomysł :)