Jak przelać pieniądze z Anglii do Polski?

napisał/a: markietanka 2014-11-19 16:39
Cześć, niedługo moja kuzynka bierze ślub i zdecydowaliśmy się kupić im wspólnie z innymi osobami podróż poślubną. Pieniądze trzeba wpłacić jednak już teraz, a ja ciągle jestem w Anglii. Muszę je przesłać do Polski, aby była pełna kwota. Wiecie jak mogę to zrobić w miarę szybko i tanio?
napisał/a: Nominia 2014-11-20 15:45
A jaka to będzie kwota? Ponieważ przy tych większych przelewach to najlepiej realizować przelewy przez Easysend. Jest dużo taniej w stosunku do innych form transferu pieniędzy.
napisał/a: markietanka 2014-11-20 19:33
Ja mam dołożyć w przeliczeniu 2000 złotych. O tym easysend to pierwszy raz słyszę. To chyba nie jest bank?
napisał/a: Suerte 2014-11-23 10:39
przez Samych Swoich możesz ;)
napisał/a: Crejzs 2014-12-30 00:54
Możesz też przez Transfer24. Na stronce masz kalkulator i widzisz dokładnie ile pieniędzy otrzyma odbiorca. Pieniądze po kilku godzinach są w kraju a opłaty są bardzo niskie zaczynają się od 0.68gbp.
napisał/a: annacia 2015-05-24 12:02
Najłatwiej, jesli ta sytuacja będzie powtarzalna - założyć konto walutowe, a później używac kantoru internetowego. Ja tak przesyłam pieniadze. Ja, kiedy pieniądze przesyła mi moja mama korzystam z https://internetowykantor.pl/kursy-walut/ i dzięki temu oszczędzam czas nie musząc biegac po mieście, a i kurs jest korzystniejszy...