Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

napisał/a: H2O 2007-09-30 11:38
Moj dlubie w nosie, zostawia przy kanapie brudne skarpetki...Mowi"do jutra"bierze ksiazke i zaszywa sie w kibelku na bardzooooo dlugo...
napisał/a: Sandbender 2007-10-01 10:03
witam,

Haha, dobre dobre. Ja będę nie obiektywny i pewnie moje słońce więcej by powiedziało bo skarpetek nie rozrzucam a i w nosie nie dłubię :) Hm... no nie wiem nic nie przychodzi mi do głowy
Z tą szyją to potwierdzam, czasem sam tak robię ale to przecież nie jest obleśne hihi

Dario
napisał/a: ~gość 2007-10-07 10:09
Ale fajny temat o jajcach usmialam sie hehehe
Moj M nie robi narazie nic takiego oblesnego..hehe
napisał/a: outsiderka 2007-10-07 14:09
tajla napisal(a):I mowi " ide robic lego" zamiast kupe

Ło jezu, popłakałam się ze śmiechu
napisał/a: Crazunia 2008-12-14 01:32
Moj facet zadnej z tej rzezcy nie robi bezmyslnie, owszem zdarzy mu sie pierdnac, beknac itd itp, ale zawsze przeprosi! Jestesmy razem 6 lat a nigdy nie zauwazylam zeby drapal sie po jajkach. Nigdy nie zdarzylo mu sie nie wziac prysznica, czasem dwa razy dziennie po prazy i przed pojsciem spac jesli robil goraca kolacje (tzn pozny obiad) (mieszkamy razem 4 lata) A mimo tego daleko mu do idealu w innych kwestiach...
Ale co sie usmialam to moje , ach Ci faceci ... :)
napisał/a: ~gość 2008-12-14 14:13
Mój akurat beknie sobie i pierdnie, ale odchodzi ode mnie i prosi bym nie podchodziła, bo rzeczywiście zawiesine ma taką że ojoj :P Drapnie sie po jajach, ale to i ja sie drapne po swojej, jak swędzi po goleniu :) No ale kompie sie mój mezczyzna codziennie, goli sie czesto choc nie chce. No i myje zabki. Cale szczescie w nosie nie dlubie :P
napisał/a: H2O 2008-12-20 20:14
Pelliroja napisal(a):Ale niech nie drapią jawnie!!!To tak jakby sie za przeproszeniem baba po pitaszce smyrała przy ludziach "bo ją swędzi"!!!!!!
napisał/a: ~gość 2008-12-20 20:41
Pelliroja, no spadam z krzesla dposlownie hahahaha zajefajny temat
ja mam narazie spokoj ale poprzedni dlubal w nosie i chamsko pierdzial jeszcze dupe przy tym podnosil cham jeden fuuuuujjjjjjjjjjjjjjj
i po jajach oczywiscie tez sie ciagnal i nie nosil bielizny wiec nic mu sie nie chaczylo a potem wachal feeeeeeeeeeeeeeeee
juz z nim nie jestem to moge pisac ale jak sobie przypomnialam teraz to zygac sie chce
napisał/a: ~gość 2008-12-20 21:40
Magda_86 napisal(a):i po jajach oczywiscie tez sie ciagnal i nie nosil bielizny wiec nic mu sie nie chaczylo a potem wachal feeeeeeeeeeeeeeeee
No, to podziwiam Cie ze z nim zerwalas i wytrzymalas :P
napisał/a: ~gość 2008-12-20 21:49
wielka1990, zerwalam z innego powodu ale wtedy byla slepa boshhhhhh
napisał/a: pirania2 2008-12-20 22:12
ten temat normalnie rewelacja - aż tak miło mi się zrobiło po przeczytaniu i wielki uśmiech na twarzy - ah Ci Faceci - widzę że wszyscy chyba drapią się po jajach
napisał/a: moni1 2008-12-20 22:23
genialny temat, zrywam boki.
Drapanie się po jajkach górą!!!!!
No mój robi kilka obleśnych rzeczy, ale próbuję wytępić bo kurcze jak umawialiśmy się na randki to takich rzeczy nie robił, strała się i w ogóle a teraz co? Pierdzi, dłubie czasem w nosie, skarpetki zostawia przy kanapie, nie zdejmuje skarpetek tylko goni w gatkach i tych skarpetkach czasem o i zdarzy mu się drapać po...
Faceci...