Play na kartę-pomocy

napisał/a: tomato2 2014-08-06 09:45
Zacznę od początku, 2 miesiące temu kupiłam mamie za 5 zł kartę startową w Play - darmowe rozmowy i smsy do Play. Wszystko pięknie, doładowała sobie za 30 zł, 30 dni darmowych rozmów i smsów do Pay, ale ta dziwna i ograniczona ważność konta, po tym czasie jest blokada i mimo że ma pieniążki nie może wykonywac połączeń. Ja mam tak że doładowuję np za 30 zł i przez 30 dni rozmawiam i smsuję za darmo, po tych 30 dniach mogę normalnie korzystać z kasy na koncie, bo mam chyba nieograniczoną ważność konta. Pytałam w salonie ale namieszali mi coś o kodach i nic konktretnego nie powiedzieli. Moja pytanie brzmi, co mam zrobić żeby mama miała tak jak ja?? tylko nie podsyłajcie mi linków do strony Playa bo tam też srednio to rozumiem. Może ktoś ostatnio sam to robił i powie jak z autopsji. Z góry dzięki za pomoc
napisał/a: errr 2014-08-06 11:46
hm... jesteś pewna, że nie doładowujesz swojego konta 50tką?

mi zawsze 30tka doładowywała konto na 30 dni i blokada, pierwszy raz czytam, że może być inaczej.
napisał/a: tomato2 2014-08-06 12:09
mamie też, blokada po 30 dniach, nie wiem dlaczego zrozumiałaś inaczej, może trochę niejasno napisałam :)
napisał/a: endest 2014-08-07 14:23
Doładowania są analogiczne do ceny. Przykładowo, za 5zł doładowuje na 5 dni, za 10 na 10 dni i tak dalej.