Poprawka matury

poison-girl
napisał/a: poison-girl 2015-09-24 23:48
Słuchajcie, w maju czeka mnie kolejne podejście do matury, chodzi oczywiście o maturę pisemną. Jestem typowo umysłem ścisłym i przedmioty humanistyczne, nigdy nie były moją mocną stroną, delikatnie mówiąc. Wraz z początkiem nowego miesiąca zamierzam usiąść do nauki, ale chciałbym Was zapytać, na co mam zwrócić uwagę ucząc się do poprawki? Bo o tekstem na zrozumienie nie miałem jakichś większych problemów, tak z wypracowaniem poległem po całości. wiadomo, że nie przeczytam do poprawki tych wszytkich lektur, nawet przeczytanie opracowań trochę mi zajmie, a gdzie jeszcze zapamiętać to wszystko, tych wszystkich bohaterów i o co tam chodziło. Potrzebuję jakieś materiały, które pomogą utrwalić tę wiedzę, dlatego, czy możecie coś polecić? Idelanie by było, gdyby były jakieś materiały w wersji online, ale jak szukałem, to znalazłem jedynie na [reklama usunięta] poz tym nic podobnego nie znalazłem, a wolałbym porównać sobie oferty, jeżeli miałbym już wykupić abonament
napisał/a: izakordonek 2015-10-06 09:56
A czemu poprawiasz maturę? Czegoś nie zdałeś?
napisał/a: krasnolud1 2015-10-06 10:07
izakordonek, przeczytaj treść posta ze zrozumieniem. Na jakim przedmiocie pisze się wypracowanie?
napisał/a: megul 2015-10-06 13:36
Katrina napisal(a): wiadomo, że nie przeczytam do poprawki tych wszytkich lektur

A dlaczego nie?
napisał/a: Rooda666 2015-10-06 14:50
megul napisal(a):Katrina napisał/a:
wiadomo, że nie przeczytam do poprawki tych wszytkich lektur

A dlaczego nie?
zwykle odpowiedź brzmi "bo szkoda na to czasu, opracowanie wystarczy". W przypadku autorki/autora (?) tematu chodzi tylko o to, żeby zareklamować stronę z materiałami do powtórek ;)