Co myślisz o osobie powyżej??

napisał/a: Patka2 2007-02-09 15:35
Propnuję nowy temacik.
Rzecz polega w tym żeby napisać coś o osobie powyżej.
Czyli ja zakładam ten wątek i ktos cos o mnie napisze
a potem kolejna pisze o poprzedniej osobie.

W ten sposób myśle że poznamy się jeszcze lepiej.
A że jest nas bardzo dużo, mysle że to bedzie ciekawe.

Może sie przyjmie a może nie ale warto prubować



prosze wyczyścic ząbki , porzuć orbitkę i zmusić nasze mózzzggggiiiiiiiii
do myślenia.
napisał/a: samsam 2007-02-09 15:54
Patka, wydajesz mi sie osobą bardzo sympatyczną, przyjazną, optymistycznie patrząca na zycie, pomimo, że nie zawsze było łatwe.

Jesteś wspaniałą matką, nad życie ubustwiającą córeczkę.

Jesteś osobą bardzo rodzinną, ciepłą.

W życiu dla Ciebie liczy się miłość, rodzina. Pieniądze uważasz za rzecz nabytą.

Myślę, ze z łatwością w świeice rzeczywistym zaprzyjaźniłybyśmy się tak, jak jest to w świecie wirtualnym.

Czy moje spostrzeżenia są trfane???
napisał/a: angelaxxx 2007-02-09 15:57
sylwia, sylwia jestes dla mnie osoba ktora zawsze umie znalesc sie w kazdej sytuacji!
potrafisz kazdego pocieszyc bo masz dobre serduszko!
poczucie humoru i ogolny obiektywizm to twoje cechy!
starasz zawsze stanac po stronie osoby poszkodowanej!
wielka sredeczna przyjazn, z kazdym to potrafisz!
dobrze rozumiesz uczucia innych!
i wogole chcialabym taka przyjaciolke na codzien
he he! nie jestem dobra w takie klocki ale napisalam jak czuje
napisał/a: nika81 2007-02-09 16:04
Bardzo fajny pomysł
Sylwia od samego poczatku bardzo Cię polubiłam. Jesteś szczera, otwarta na nowych ludzi i nowe sytuacje i prawie zawsze uśmiechnieta. Jak czytam Twoje posty to często myśle sobie, no i znów Sylwia mnie uprzedziła :) Również jak PAtka jesteś osoba bardzo rodzinną. Rodzina jest dla Ciebie na pierwszym miejscu dopiero później praca i kariera. Wydaje mi się że wiele nas łaczy i również mogłybysmy się zaprzyjaźnic

[ Dodano: 2007-02-09, 16:05 ]
napisal(a):he he! nie jestem dobra w takie klocki ale napisalam jak czuje

JA tez nie i jak zwykle sie spóźniłam

[ Dodano: 2007-02-09, 16:39 ]
Angela Z Ciebie też kobitka :) Podziwiam Cię bo umiesz się otworzyć i opowiedzieć o swoich wątpliwościach i problemach. Zawsze starasz się doradzać innym i być obiektywną. Myślisz przede wszystkim o innych a dopiero na samym końcu o sobie. Również myślę, że byśmy się polubiły. W sumie PAryż nie tak daleko, więc może wpadniesz na kawkę?? :)

PS Ja naprawdę nie jestem dobra w te klocki, ale się starałam i to podwójnie

[ Dodano: 2007-02-09, 16:41 ]
Misia napisal(a):Angela Z Ciebie też kobitka


Oczywiście ze kobitka!!! Miało być ze SUPER

Ale żem namieszała
napisał/a: angelaxxx 2007-02-09 17:01
Misia napisal(a):W sumie PAryż nie tak daleko, więc może wpadniesz na kawkę?? :)

he he chetnie ale we wtorek wracam do polski
Misia napisal(a):Myślisz przede wszystkim o innych a dopiero na samym końcu o sobie.

tu sie zgodze! ale do opwiedzenia to kiedy indziej bo znow wroca smutne rzeczy
napisał/a: ~gość 2007-02-09 17:16
Hmm...i teraz nie wiem o kim pisać..to napiszę o obu..

Misia ..wydajesz mi się otwartą, śmiałą i sympatyczna osobą..cały czas mam nadzieję, że znajdziesz prace i zrealizujesz się zawodowo.

Angelaxxx..dziś miałysmy okazje pierwszy raz "pogadać", jesteś naprawdę sympatyczna, miłą i ciepłą osóbka o zasadach, które szczerze podziwiam..

No i obie dziewczynki jesteście bardzo ładne..[/b]
napisał/a: kasia_b 2007-02-09 17:39
Donia1981 jak by nie było prawdziwy fachowiec w tym co robi
a tak serio to całkiem milutka osoba i podobnym do mnie poczuciem humoru a to się liczy, żeby umieć się w życiu bawić, Donia1981 pracuje podobnie jak na ja na rzecz państwa i pacjentów tylko w jej ręcę mogłabym oddać własne żyły
pozdrówka Doniu - widzę, że niewielka różnica czasu między nami - jesteś starsza ode mnie troszkę ponad pół roku
napisał/a: indiend 2007-02-09 17:42
kasia_a, to przesympatyczna osobka, ktorej niestety nie zdazylam jeszcze poznac, ale wszystko da sie nadrobic.
Ma przesympatycza twarzyczke i pozytywne nastawienie do zycia:)
napisał/a: dark_salve 2007-02-09 17:50
indiend, z tego co pamiętam to specjalistka w temacie żywienia. Kurcze, rozpoznawalna po nicku i postach, na pewno jest w gronie tych bardzo aktywnych.

[ Dodano: 2007-02-09, 17:52 ]
dark_salve, no cóż. Unikatowy mężczyzna. Tylko pozazdrościć :P Przystojniak że ło ho ho.
napisał/a: iza19821 2007-02-09 19:15
dark_salve, hmmm co moge o tobie powiedziec:
tym ze jestes chlopakiem uli....
lubisz udzielac sie na forum....

masz chyba krotka pamiec hehe(domyslasz sie chyba o co mi chodzi...... o z.j.e.e)
napisał/a: Kinia 2007-02-09 19:17
Dark_Slave wedlug mnie jestes sympatycznym jajcarzem, zawsze potrafisz pocieszyc ale takze potrafisz pomoc w innej sytuacji...Jak cos mi przyjdzie do glowy to jeszcze dopisze
napisał/a: Anetka1 2007-02-09 23:48
Kinia, jesteś bardzo ładną dziewczyną :)