Nowa usługa w neo24 - neoexpress

napisał/a: latawiec 2014-07-25 09:14
Witajcie,

szperając w Internecie poszukiwałam prezentu na ślub i trafiłam na bardzo fajny artykuł, którym się z Wami dzielę. Może się komuś przyda, gdy postanowi kupić szybko sprzęt agr rtv jako prezent ślubny. http://retailnet.pl/2014/07/02/95391-neo24-pl-wprowadza-usluge-neoexpress/. Mi się osobiście podoba ten pomysł, jednak jeszcze nie jest w moim rejonie. Nie wiem, jak to będzie funkcjonować, czy kurierzy będą w stanie ogarnąć tego samego dnia klienta - jednak myślę, że skoro takie coś wprowadzają, to jest to logistycznie zorganizowane. Mi się to rozwiązanie bardzo podoba :) a Wy co o tym myślicie?
napisał/a: marcin81200 2014-07-25 10:26
bardzo ciekawa oferta neoexpres ja rowniez mialem okazje skorzystac z tej uslgi i naprawde polecam zakup i dostawa tego samego dnia rewelacja!!!
napisał/a: rmk 2014-08-13 10:15
marcin81200 napisal(a):bardzo ciekawa oferta neoexpres ja rowniez mialem okazje skorzystac z tej uslgi i naprawde polecam zakup i dostawa tego samego dnia rewelacja!!!


[ Dodano: 2014-08-13, 10:23 ]
marcin81200 napisal(a):bardzo ciekawa oferta neoexpres ja rowniez mialem okazje skorzystac z tej uslgi i naprawde polecam zakup i dostawa tego samego dnia rewelacja!!!


Dołączam się do tej opinii. Dostawa zamówienia tego samego dnia jest super
napisał/a: joanna080 2014-08-13 11:38
Hej, ja też uważam, że taka usługa to świetny pomysł. Zdażyło mi się kilka razy, że do ostatniej chfwili nie mogłam się zdecydowac co kupic na prezent ślubny i wogóle, a takie rozwiązanie daje mi spokuj i gwarancje że nawet kiedy zdecyduje się na zakup prezentu, i albo w ogóle jakiegoś sprzętu do domu w ostatniej chwili to dostanę tego samego dnia. Fajnie, że w końcu ktoś zdecydował się zadbac o o takiech ludzi jak ja i o takich co nie lubią cekaci chcą miec sprzęt szybko w domu.Pozdrawiam pomysłowych ludzi z neo24
napisał/a: woluest 2014-08-13 14:51
Mnie się przydała i to bardzo. Będe korzystał z tej usługi.
napisał/a: bukgrzegorz 2014-08-20 09:25
Bardzo ciekawa i przydatna uusługa,myślę że uratowała niejednemu życie.
napisał/a: wroclawianka080 2014-08-25 12:07
Bardzo się cieszę, że pojawiła się taka usługa jak neoxpress, zwłaszcza gdy chodzi o wniesienie i pozbycie się starego sprzętu. Nie ma potrzeby angażowania znajomych lub rodziny, bo oni się tym zajmą i to za małą kaskę.
napisał/a: KarolciaK 2014-08-25 19:30
temat zamykam, poniewaz nie jest to miejsce na autoreklamę