Telefony komórkowe

napisał/a: millo1 2006-11-09 19:01
czesto zmieniacie operatorów i aparaty komórkowe? bo ja bardzo
jak tylko mam czas, to staram się śledzić najnowsze wydarzenia, oferty i promocje w sieciach, choc to się tak szybko zmienia, że nie powiem, że jest łatwo ;)

ostatnio szukałam naprawde dobrego aparatu, bo głupio zrobiłam, przechodziłam do orange i wziełam telefon za 1 zeta i teraz żałuje, że nie dopłaciłam, bo ten nie ma żadnych praktycznie funkcji, aparatu, nic kompletnie. i jeszcze ciężki jest... :/ no i teraz sobie chyba sprawie nowego SE k310i, bo i tak jednak wolałam plusa (po sprawdzeniu i tego i tego) a teraz w simplusku moge po dośc przystępnej cenie (w każdym razie duzo taniej niż standardowo) sobie nabyc ten modelik :]
a najlepsze jest to, że ciągle mam ten sam numer telefonu :D
napisał/a: ~gość 2006-11-09 19:44
boshe, po co zmieniac ciagle operatorow? przeciez przy przechodzeniu do siecie musisz przemyslec to co robisz...tzn czy ci sie oplaca itd. ja nap. musisz sobie zerknac w swoja ksiazke telefoniczna i sprawdzic w jakich sieciach sa osoby do ktorych czesto dwonisz zeby mozna bylo korzystac do woli z pakietow promocyjnych. Ja mam od poczatku jedna siec, siedze w simplusie, niestety nie mam tego samego numeru co 6 lat temu, bo tamta karte posialem, ale operatora bym nie zmienil nigdy. mysle , ze wybor o tyle dobry, ze plus ma 11 mln uzytkownikow, wiec pewnie sporo ludzi ma u ciebie te siec...w dodatku sa dobre taryfy i pakiety, no nie wiem. ja jestem wyczepiscie zadowolony. a co do SE k310i, to fajny telefoniik, tylko muzy malo zasysa. ello
napisał/a: atka83 2006-11-09 20:01
Przez 4 lata byłam w erze,miałam zwykły telefon nokie3310,ale chciałam wkońcu zmienić na plusa i ta zrobiłam,aby mieć tańsze połaczenia i smsy,bo mój przyszły małżonek jest cały czas w plusie :)

millo napisal(a):no i teraz sobie chyba sprawie nowego SE k310i, bo i tak jednak wolałam plusa
Ja właśnie posiadam taki telefonik w mix plusie.Jestem z niego nawet zadowolona.
Jedynym chyba minusem jest to,że ma mało pamięci
napisał/a: ~gość 2006-11-09 20:32
millo napisal(a):no i teraz sobie chyba sprawie nowego SE k310i, bo i tak jednak wolałam plusa
Ja właśnie posiadam taki telefonik w mix plusie.Jestem z niego nawet zadowolona.
Jedynym chyba minusem jest to,że ma mało pamięci [/quote]

oo, w mix plusie...to go sobie wyhaczylas za zlotowke co ? :). no minus, ze nie ma tej karty wymiennej...ale z drugiej strony, to w koncu telefon, jakos jesli chodzi o odtwarzacze mp3 to wole pchac mp3 do creativa , a telefon niech sobie dalej bedzie telefonem :)
napisał/a: jente8 2006-11-09 20:38
Ja od początku mam telefon w Erze - na początku przez kilka miesięcy na abonament, potem przerwa, a potem już starter Era Tak Tak i tak już zostało do tej pory, tzn. przez 4 lata. Uważam, że mają dobre ceny. Chociaż bardzo wielu znajomych ma jednak Plusa, więc się zastanawiam. Ale odstrasza mnie to całe zamieszanie ze zmianą numeru.
Telefon też mam "starszej generacji", tzn. nie ma nawet kolorowego wyświetlacza, co tu mówić o innych funkcjach... Ale w tym, do czego jest mi potrzebny, sprawdza się świetnie, tzn. w rozmowach i SMSach. Tak naprawdę przeszkadza mi w nim tylko to, że jest trochę za duży - wolałabym mniejszy telefon. Czasami mi szkoda, że nie mam jakiegoś cudnego "wszystkomającego" telefonu (siostra ma przepiękną Motorolę V500, trochę jej zazdroszczę), ale nie jest mi niezbędny, a jakoś zawsze są pilniejsze wydatki.
napisał/a: Anetka1 2006-11-09 21:59
Ja ma służbowy w ORANGE - ale jakoś specjalnie nie śledze rachunkow a swój priv również w orange i to juz od ponad 5 lat. Również jestem zadowolona, asne sa dla mnie cenniki i oferty. Ale w tym roku chyba zrezygnuje już z priva, bo i tak mam tą służbówke praktycznie bez limitu...
napisał/a: ami1 2006-11-09 22:50
Ja mam telefon w plusie i póki co jestem zadowolona. Nie mam tel z aparatem i innymi bajerami. Wychodzę z założenia, że tel jest do dzwonienia .
napisał/a: Wiolla 2006-11-10 08:43
ja mam w orange.. już przez 5 lat .Zero zastrzeżeń..
napisał/a: atka83 2006-11-10 13:22
mismis napisal(a):oo, w mix plusie...to go sobie wyhaczylas za zlotowke co ? . no minus, ze nie ma tej karty wymiennej...ale z drugiej strony, to w koncu telefon, jakos jesli chodzi o odtwarzacze mp3 to wole pchac mp3 do creativa , a telefon niech sobie dalej bedzie telefonem
Nie wyhaczyłam go za złotowke,tylko troszke więcej za 125 zeta.
napisał/a: ~gość 2006-11-10 13:36
atka83 napisal(a):
mismis napisal(a):oo, w mix plusie...to go sobie wyhaczylas za zlotowke co ? . no minus, ze nie ma tej karty wymiennej...ale z drugiej strony, to w koncu telefon, jakos jesli chodzi o odtwarzacze mp3 to wole pchac mp3 do creativa , a telefon niech sobie dalej bedzie telefonem
Nie wyhaczyłam go za złotowke,tylko troszke więcej za 125 zeta.


a toś gapa, bo teraz k310i jest za zlotowke w mix plusie...łeeeee :).
napisał/a: angelaxxx 2006-11-10 14:12
Ja jestem w erze i jestem bardzo zadowolona! i co najważniejsze jak dla mnie... zawsze mam zasięg
napisał/a: ~gość 2006-11-10 16:58
W plusie, bardzo fajna sieć, polecam...hihi a ten telefonik SE jest miluuusi :D