jakie tabletki antykoncepcyjne...?

napisał/a: patrysia3 2007-05-18 12:27
Ja mam obsesje na tym punkcie.Z tabletkami jestem bardzo spokojna ale teraz znowu mam takie obawy ,ze kiedys zapomne wziac czy cos mi sie pomyli.Lubie sie stresowac ... kiedys jak wyjelam "listek" cos przestawilo mi sie ze jest inny dzien tygodnia a ja patrze i mam tabletke ktora niby mialam wziac wczorajszego dnia...mowie wam czesto tak mam ale za kazdym razem to u mnie w glowie cos sie przestawia na szcescie!!!
napisał/a: Cubanita 2007-05-18 14:12
Ja biore od dobrych paru lat Cilest..na początku tez się stresowałam, a teraz to juz mi tak weszło w krew że jakos nie zdarza mi się zapomniec wziąć pigułkę...czasem przypominam sobie o niej 2-3 godz. późnej
napisał/a: natalia.nm. 2007-05-18 17:59
na początku brałam minulet,teraz zarzywam Harmonet-rewelacja, po wszystkich czułam się dobrze i ani nie przytyłam, ani nic innego minie dolegało

lekarza mam ok, choć nikt nie lubi do niego chodzić bo jest starszy i nieurodziwy, ja go cenię, że dba o moje zdrowie, nie szczędzi na badania, niedawno miałam cytologie I , a ostatnio badanie krwi a chodzę z NFZ, przepsuje mi po 3 opakowania na raz
napisał/a: Madzia_21 2007-05-21 17:08
Ja brałam Harmonet.I byłam bardzo zadowolona.
napisał/a: Katka 2007-05-23 23:27
drogie kobitki.... bo ja mam taki problem....
muszę brać Diane35 ze względu na właściwości-a przy okazji są anty. Ale źle się po nich czuję.... ból brzucha, rozlegulowana miesiączka, mniejsza ochota na figle z chłopakiem...
czy to prawda, że nie ma innych w zastępstwo, żeby brać? mi w sumie to obojętne jaki koszt itp, ale chodzi o to,żeby były i anty i działały na mnie(kłopoty z włosami.........)
napisał/a: patricja 2007-05-25 18:54
Zapytam tu, bo też odnośnie tabletek.
Czy ktoś słyszał, że jakieś(albo wszystkie?) tabletki antykoncepcyjne powiększają biust? Nie wiem ile w tym prawdy, tak słyszałam..
napisał/a: jente8 2007-05-25 19:03
patricja - zależy, jak Ci lekarz dobierze tabletki, ale to dość częsty skutek uboczny, że biust się nieco powiększa. Czasami wiąże się to z ogólnym przybraniem na wadze, czyli przytyciem w różnych innych miejscach, ale nie zawsze.

Katka - a dawno je bierzesz? Może te skutki uboczne jeszcze miną? Nie słyszałam niestety, żeby jeszcze jakieś pigułki anty miały takie właściwości jak Diane35.
napisał/a: patricja 2007-05-25 21:30
Czy ja wiem, czy to taki skutek uboczny.. ;) Powiększenie biustu jak i przytycie byłoby mi bardzo na rękę. Jednak nigdy nie wiadomo, czy i na mnie podziała.
napisał/a: jente8 2007-05-25 22:11
patricja napisal(a):Czy ja wiem, czy to taki skutek uboczny..

No wiesz, efekt zamierzony to to chyba nie jest Jakby lekarze wymyślili pigułkę, której głównym działaniem jest powiększanie biustu, to sprzedawałaby się jak ciepłe bułeczki Ale to już OT się zrobił chyba...
W każdym razie ja nic przeciwko takim skutkom ubocznym nie mam
patricja - po prostu musisz spróbować i sama się przekonasz, jak na Ciebie zadziałają jakieś konkretne pigułki, bo to wszystko zależy od organizmu.
napisał/a: Katka 2007-05-27 16:24
dziś biorę 8tabletkę z drugiego opakowania. oj.strasznie się czuję. ciągle biorę tabletki przeciwbólowe. bo to jest już nie do wytrzymania. ale muszę wybrać do końca 3opakowanie...wtedy się zobaczy.oby było lepiej,nie gorzej...
napisał/a: Ancja 2007-05-27 16:29
Idz lepiej do ginekologa z tym skoro az tak źle jest.
napisał/a: noemi4 2007-05-29 22:18
Katka podobno takie objawy muszą ustąpić do pół roku... będzie lepiej, zobaczysz
P.S. Taki avatar miala do niedawna Palika, myslalam w pierwszej chwili ze to ona pisze