jakie tabletki antykoncepcyjne...?

napisał/a: ~gość 2011-10-30 18:05
ja po harmonecie i kontracepcie czulam sie dobrze, natomiast po femodene po jakichs 3 miesiacach stosowania zaczely mi sie takie skurcze maicy chyba ze, wystepowaly nawet w cyklu, szczegolnie jak stalam czy kucalam, labo podczas sexu jak mnie partner jakos mocniej docisnal, a podczas okresu to jak mnie zlapalo to musialam tak jak stalam polozyc sie na brzuch ;/ teraz odstawilam tebletki 3 tyg temu i czekam na malpe a skurcze ustepuja...
napisał/a: blondyneczka_83 2011-11-01 17:14
Ja przechodzilam przez wiele tabletek: Logest, Harmonet, Yaz, Sylvie, Cyprodiol. Najlepiej czułam się po Cyprodiolu i Sylvie, pozostałe pigułki powodowały u mnie albo plamienia śródcykliczne, albo stany podobne do depresyjnych - wówczas nie chciało mi się nawet wstać z łóżka, a tym bardziej wyjść do ludzi :/
napisał/a: Anka6 2011-11-25 18:14
Ja zaczynałam swoją przygode od Diany , ale nie pasowała mi totalnie. tak jak MISSbutterfly miałam humorki i inne dolegliwości.
Też biorę levomine teraz, stały się dosyć popularne chyba, bo wiele osób je bierze. sa najtansze spośród swoich odpowiedników
napisał/a: boogie2nite 2011-12-17 02:46
biore 1,5 roku microgynon,zadnych skutkow ubocznych czuje sie dobrze :)
napisał/a: monieczkowa 2011-12-24 00:46
Mój ginekolog przepisał mi tabletki [Mod: reklama usunięta]. Przyjmuje je już od prawie roku i nigdy nic mi po nich nie było. Żadnych jak na razie skutków ubocznych. Dodatkowo poprawiła mi się twarz - krostki już mi się nie pojawiają i oczywiście jak na razie nie wpadłam z moim facetem.
napisał/a: Luna51 2012-01-10 22:16
Przez długi okres czasu obawiałam się brania tabletek antykoncepcyjnych. Kilka miesięcy temu ginekolog przepisał mi Levomine. Miałam sporo obaw, ale dobrze się po nich czuje i powoli przekonuję się do tej formy antykoncepcji.
napisał/a: WYKIERSKA 2012-01-16 18:10
Ja biore mycrogynon są tanie i dobre próbowałam też diane 35 ale okropnie bolaly mnie piersi. Po pierwszej ciąży brałam micro potem druga ciąża jak karmiłam brałam cerazette teraz wróciłam do micro w sumie 6 latPróby wątrobowe co 2 ale dobre polecam
napisał/a: Magdeczka 2012-01-17 10:34
Ja biorę tabletki Midiana. Ogólnie czuję się ok choć mam stany depresyjne, bolą mnie piersi i troszkę pojawiły się problemy z cerą.
margherita1980
napisał/a: margherita1980 2015-07-19 18:29
A słyszałyście o tabletkach antykoncepcyjnych które bierze się 84 dni i potem występuje krwawienie po odstawieniu i że mamy krwawienia tylko 4 razy do roku a nie co miesiąc jak dla mnie rewelacja. póki co dostępne tylko w Ameryce, ale pewnie i nie długo i u nas się pojawią
napisał/a: dr preszer 2015-07-26 00:02
Rudzielec, i uważasz, że to nie ma żadnego, trwałego wpływu na Twój organizm ?
margherita1980
napisał/a: margherita1980 2015-07-27 18:30
dr napisal(a):Rudzielec, i uważasz, że to nie ma żadnego, trwałego wpływu na Twój organizm ?
każdy rodzaj antykoncepcji ma swoje zalety i wady. Trzeba po prostu iśc do lekarza i dobrac odpowiednią metodę dla siebie. tabletki antykoncepcyjne mają - niski wskaźnik Pearla (ilość ciąż, która wystąpi u 100 kobiet stosujących daną metodę antykoncepcyjną w ciągu roku), w granicach 0,3-1, więc to chyba najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia się. Tabletki tez pomagają przy PMS ;)