bóle podczas stosunku

napisał/a: sorrow 2008-07-21 01:44
mika 23, nie jestem kobietą, więc sorry. Chciałem cię tylko spytać czy narzeczony cie odpowiednio przygotowuje przed stosunkiem. Czy jesteś zrelaksowana i podniecona kiedy się kochacie?
napisał/a: hunter89 2008-07-28 20:48
mam 19 lat a moja dziewczyna 17, chcieliśmy zacząc współżyc (dla nas obojga bedzie to pierwszy raz) ale za kazdym razem kiedy probuje włożyc penisa do jej pochwy ona odczuwa ból :( włoze troche i dalej nie mogę bo mówi ze ją boli i piecze...
jesteśmy ze sobą od ponad roku i seks oralny mamy juz za sobą...
Pomóżcie prosze bo oboje bardzo chcemy sie kochac ale nie wiemy dlaczego ona odczuwa ból (tzn. to pieczenie)...
Czym to jest spowodowany? Czy powinniśmy się martwic? :/

Z góry dzieki za pomoc
napisał/a: ~gość 2008-07-28 21:02
To jest zupełnie normalne, nie ma się czym martwić. Dla Twojej dziewczyny jest to pierwszy raz, więc ma jeszcze błonę dziewiczą, a jej przebicie boli. Zastosujcie długą grę wstępną i próbujcie aż do skutku. Życzę powodzenia
napisał/a: aniawawa1 2008-07-29 09:52
No niestety ten pierwszy raz w tym wypadku bedzie bolal twoja dziewczyne.
Wiec wg mnie zamiast sie bawic we "wkladanie tylko kawalka" raz zrobcie to do konca. Bedzie bolalo, moze pojawic sie krew ale potem juz nie bedzie takich problemow .
Najpierw tylko pomyslcie czy jestescie na to gotowi, zabezpieczcie sie zeby powolac kogos malego na swiat .
napisał/a: hunter89 2008-07-30 11:06
myslelismy o tym dlugo i stwierdzilismy ze jestesmy gotowi a o zabezpieczeniu tez pamietamy ;)
napisał/a: ~gość 2008-07-30 21:09
Hej ja też mam pytanie. Jak się dużo i długo kocham z moim facetem to po lewej stronie (szczególnie w pozycjach od tyłu) boli mnie tak dziwnie :| nie wiem czy to może być od tego, że mam nadżerkę? a może od tego że mój facet ma za dużego? ale to mnie ewidentnie boli po lewej stronie tak jakby no nie wiem jajnik? i tylko gdy już np 3 h sie kochamy 3 raz tego samego dnia:( ktoś tak miał?
napisał/a: Aguncja 2008-08-17 23:10
Witam wszystkich
Mam pewien problem, otóż zdarza się czasem przy najgłębszej penetracji podczas seksu, czyli w pozycji misjonarskiej i na jeźdźca,że odczuwam ból(to takie uczucie jakbycoś stawiało opór). Nie wiem skąd on się bierze. Może ktoś może mi pomóc...Ciągle myślę, że mimo wielu odbytych stosunków ;) nadal mam błonę, ale z drugiej strony, jak już pisałam, ten ból nie pojawia się za każdym razem.
Poza tym nie odczuwam żadnej przyjemności z seksu(nie biorę tabletek).Najwyżej przy drażnieniu łechtaczki.
napisał/a: internautka88 2008-09-09 00:10
Cześć. Chciałabym poradzić się doświadczonych osób bo oprócz mojego chłopaka nie mam z kim o tym pogadać. Od 2 miesięcy współżyje. Dla mojego chłopaka to też są raczej początki i dopiero zdobywamy doświadczenie. Pierwsze stosunki były bardzo bolesne i "po" czułam się okropnie i odczuwałam jedynie dyskofort psychiczny i fizyczny, po pierwsze dlatego że nic z tego nie miałam, po drugie dlatego że i mój chłopak czuł się z tym źle. Myślałam że z czasem będzie lepiej no i można powiedzieć że jest, ale nie do końca..... Musze przyznać że grę wstępną mamy opanowaną naprawdę dobrze i uwielbiam ten pierwszy etap seksu, ale poźniej bywa różnie.....W każdym razie bardzo rzado mam z tego jakąkolwiek przyjemność(o orgazmie nawet nie marzę póki co), a często bardzo szybko przytomnieje i czuje się conajmniej dziwnie i kompletnie nie na miejscu:( Wszystko robimy tak jak trzeba, bardzo się kochamy, podchodzimy do tego bardzo dojrzale dajemy sobie dużo czułości i wszystko jest tak jak być powinno tylko efekty są inne niż można oczekiwać:(. Bardzo mnie to przygnębia i sprawia że każdy kolejny raz staje sie dla mnie trudniejszy i muszę włożyć więcej wysiłku aby zatrzeć tamte nieprzyjemne i nieudane razy... To wszyskto sprawia, że chociaż strasznie podoba mi się mój chłopak potrzebuję bardzo dużego skupienia i nastroju żeby osiągnąc stan pełnego poniecenia.....

Czy wy też mieliście podobne problemy? Czy z czasem można nauczyć się tej przyjemności?

Dodam jeszcze że problemem nie jest to że chłopak robi coś źle bo otwarcie ze sobą rozmawiamy i mówie mu co mi odpowiada a co nie:/

Sorki że taka długa notka ale musiałam sie wyżalić:P
napisał/a: seru 2008-09-09 06:56
Po pierwsze wybierzecie się do spożywczaka po żel Durex Play, tylko normalny a nie jakiś wzmagający doznania.
napisał/a: ~gość 2008-09-09 09:51
Wiec albo durex ,albo w aptece sa takie zele nawilzajace.
Podejzewam,ze macie "tam" sucho stad ten lekki bol i brak podniecenia Jednak pamietaj to tylko moja rada
napisał/a: Domiiina 2008-10-17 00:01
Witam! mam pytanie niedawno zaczelam pierwszy raz wspolzyc(juz ok 2-3 miesiecy) z moim facetem z ktorym ejstem juz rok. Przy kazdym wspolzyciu jak on wchodiz we mnie mam jakies bolesci tak jak by byl to pierwszy raz czy to moze byc nadzerka? cyz cos innego i cyz to przejdzie?1 prosz eo odp dzieki z gory
napisał/a: Tigana 2008-10-17 14:16
to zależy czy po pierwszym razie zrobiliście mała przerwę, żeby to się "zagoiło". ale powodem moze być własnie nadżerka, więc najlepiej wybierz się do gina i wszystko bedzie jasne :)