CHOROBY WENERYCZNE

napisał/a: Michał7896 2009-11-12 16:39
Dobrze. dziękuję wszystkim (:
napisał/a: Rysia83 2009-12-04 14:58
Witam,
Moze ktos mi pomoze... Mianowicie jakies dwa miesiace temu rozstalam sie z partnerem z ktorym bylam przez pol roku. I juz na samym poczatku zauwazylam ze jego penis nieprzyjemnie pachnie, pomimo tego ze jest zaraz po kapieli. I wydziela duzo plynow (nie wiem czy to normalne bo pierwszy raz sie z tym spotkalam). Po jakims czasie zauwazylam ze z mojej pochwy zaczynaja wyciekac uplawy o rownie przykrym zapachu. Poszlam z tym do lekarza, zapisal masc, tabletki. Stwierdzajac ze to tylko lekki stan zapalny. Na moje pytanie co z przykrym zapachem polecil kwas mlekowy. Niestety zapach i uplawy utrzymywaly sie caly czas, az do momentu kiedy przestalismy wspolzyc. Czy wie ktos moze co to moze byc? Dodam, ze podejrzewam ze nie bylam jedyna kobieta z ktora sypial w tym czasie...
napisał/a: tadzik2 2013-12-04 19:13
witam wszystkich jestem nowy i chcialbym porozmawiac o moim problemie, rok temu w sierpniu(prawie 1,5 roku temu)przespalem sie z nieznajoma kobieta bez prezerwatywy, po jakims czasie zaczelo mnie swedziec jadra i pracie,bylem akurat za granica i nie moge dostac sie do lekarza, ale czulem jak cos przechodzi mi z przodu(jadra i pracia idzie w kiernku odbyty i po jakism czasie swedzi mnie tez odbyt, wrocilem z zagranicy poszedlem sie przebadac na badania aids(stosunek byl pod koniec sierpnia a bylem sie przebadac koniec grudnia-styczen.Wyszlo mi ze, nie posiadam tego ale caly czas mnie swedzi i mam czerwone jajka i jadra, uzylem masci roznego rodzaju i tabletek i nic, nie mam jakis sladow tylko zaczerwionione albo jakies plamki czerwone ale tez zaczelem czuc sie oslabiony(tak mi sie wydaje)jezyk mam biały i krostki czerwone na nim na koncu. W lutym tego roku cos mnie zaczelo bolec jakby po lewej stronie, czasami lubialem zapalic sobie trawke, od lutego jak to robilem to strasznie mnie kuło(lewa strona)dlatego przestalem ale ten niby bol nie minal(bo nie wiem jak to nazwac bolec mnie nie boli lecz czuje ta lewa strone czasami) i nie wiem czy to jest spowodowane moze tym zajsciem z ta nieznajoma(tez jakby plecy mnie z tej lewej strony bolaly-nie wiem co sie dzieje) tez czasami swedza mnie stopy-domyslam sie ze to napewno od tego czy jestem zarazony, prosze o pomoc czy te klucie moze bys spowodowane jakas choroba przenoszona droga plociowa? ogolnie jakie mam badania przeprowadz w tym kierunku, chodze do dermatologa ale on nic nie widzi, mowi ze to normalne lecz nie mowilem mu o tym bolu w lewej stronie, tylko bylem u lekarza domowego z tym ,bylem na badanich serca i rng i wszystko jest ok -nie wiem o co chodzi, prosze o pomoc???dziekuje
napisał/a: espe1 2017-03-21 11:59
Witam. Mam pytanie. Jakiś czas temu odbyłam stosunek bez zabezpieczenia z nieznaną osoba ( wiem wiem mój błąd).
Orientujecie się czy mozna się przebadać jakoś na to czy się czymś nie zaraziłam?
napisał/a: likte 2017-03-28 10:39
Aż się specjalnie zarejestrowałam na forum aby odpowiedzieć. Dziewczyno ależ oczywićie,ze może byc to objaw choroby wenerycznej. Dziwie się,ze jeszcze się tutaj o to pytasz .... Jest to głupotą . Powinnaś sobie zrobić najczęscije jakis panel badań na takie choroby:
https://drwenerolog.pl/produkt/panel-1/
Bo to jednak nie jest takie rzadkie.