[EREKCJA] - problem

napisał/a: ypsilon 2014-01-01 21:53
Moim zdaniem konsultacja z psychologiem lub seksuologiem powinna załatwić sprawę. Mój znajomy miał podobny problem i chodził tu na konsultacje: http://www.seksuolog-warszawa.com.pl/ bardzo mu pomogli.
napisał/a: rychu123 2014-03-22 21:11
Witam. Mam 27 lat i pewien problem z erekcją. Mianowicie gdy dochodzi już do pieszczot, calowania, czuję że jestem podniecony, penis robi się mokry, czuję jakby mi stawał a...no właśnie, nie staje. :( Pomaga dopiero "obudzenie go" ręką (przezemnie lub partnerkę). Jak już dojdzie do erekcji, to nie jest super twardy...
Dodam że jest to moja czwarta partnerka, raczej nie ma mowy o tym że mnie nie podnieca, spotykamy się od 3 miesięcy a pierwszy raz nam nie wypalił z mojej winy...
Jestem po dłuższej przerwie w tych sprawach, przez prawie rok z nikim sie nie spotykałem i nie uprawiałem seksu, natomiast "radziłem sobie sam"(prawie codziennie).
Podczas masturbacji wszystko jest ok, mam normalny wzwód. Bicie niemca w hełm odstawiłem - zrobilem to tylko 2 razy w ciągu 3 tygodni i poprawy nie widać :(

Dodam że jestem osobą dość podatną na stres i bardzo sie dołuje jak mi nie wychodzi.

prosze o pomoc
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2014-09-17 12:22
W takich sprawach nie od razu trzeba szukac porad u lekarza, warto zwrócic uwagę na styl życia - sposób odzywiania, aktywnośc fizyczną no i przede wszystkim na to czy żyjemy w stresie, bo stres też może na to wpływać. Na początek warto spróbować suplementacji - chociażby naturalnych suplementów diety jak permen czy permen king. Dopiero wtedy jak wyeliminujemy te wszystkie złe czynniki i rzeczywiście suplementy tez by nie pomogły to dopiero można udać się do lekarza. Dla faceta takie wizyty to tez stres, więc nie ma co dodatkowo go stresować.
napisał/a: ANIA86 2014-10-14 22:49
Jasne spróbuj jakichś suplementów ;)
Tutaj jest z czego wybierać : [mod:reklama usunieta]
Więc spróbuj takich bajerów a potem pomyśl o wizycie, i przestań się trzepać :)