Grudki na penisie

napisał/a: krzychu199613 2014-08-13 16:14
Witam. Mam na penisie (wiem że to dziwnie brzmi) grudki, coś takiego jak na mosznie, podobne są do nich tyle że na mosznie wyrastają z nich włosy, te wyżej a dokładnie w okolicach "grzybka" są bez włosów. mam je oczywiście jak by na zewnątrz. Co mógłbym z tym zrobić, jak sie tego pozbyć? Potrzeba tutaj skalpela i innych dziwadeł czy wystarczyły by jakieś maści od lekarza? Temat może dziwny ale potrzebuje pomocy :)
Pozdrawiam i od razu z góry dziękuję za pomoc w postaci odpowiedzi!
napisał/a: Valkiria_ 2014-08-13 16:52
Ale co ci te grudki robią... Bolą? Śmierdzą? Sączy się z nich? Są tak duże że rzucają się w oczy i drażnią twoje poczucie estetyki? Wcześniej ich nie miałeś?
napisał/a: dr preszer 2014-08-13 21:27
Może to są prosaki ? Poszukaj obrazków w necie. Jeśli tak to nie masz czym się przejmować :D
napisał/a: krzychu199613 2014-08-14 15:05
Nie bolą, nie śmierdzą, nie sączy sie z nich, ale brzydko to wygląda... przeszkadza mi to po prostu. Z odpowiedzi
"Valkiria" mam wywnioskować że to nic takiego, że powinienem to brzydko mówiąc olać i zostawić? To miał być jakiś pocisk czy jak? Nie wiem. Zwracam sie z prośbą o pomoc a nie chce wysłuchiwać głupkowatych komentarzy, no przepraszam. Są podobne do prosaków. Nie mam sie czym przejmować? Da sie to jakoś usunąć? Najzwyczajniej w świecie nie chce tego na swoich męskich sprawach nosić :)
napisał/a: dr preszer 2014-08-14 16:49
Spytaj dermatologa. Przeważnie nikt z tym nic nie robi, więc nie masz się czym przejmować.
napisał/a: Valkiria_ 2014-08-14 16:52
krzychu199613, żaden pocisk tylko po co grzebać przy czymś co krzywdy nie robi... Poza tym no sorry ale chyba ostatnia funkcja penisa jest to, żeby ładnie wyglądał...
napisał/a: aneczka98 2014-08-14 21:02
krzychu199613, najlepiej idź do lekarza i się wszystkiego dowiesz. Co my tu możemy przez neta powiedzieć, nawet tego nie widząc?

Valkiria_ napisal(a):Poza tym no sorry ale chyba ostatnia funkcja penisa jest to, żeby ładnie wyglądał...
no w sumie racja :P