Problemy po depilacji okolic intymnych

Izaczek
napisał/a: Izaczek 2011-07-20 00:54
dr preszer napisal(a):Mi dziewczyna goli jąderka, robi tak jej się podoba. Ja przy tym mam bardzo sympatyczne pieszczoszki. Jeszcze mnie nie zacięła ;)
ja bym się chyba bała tak komuś
napisał/a: zonaMarcina 2011-08-08 15:26
ostatnio czytalam w gazecie ze po depilacji miesc intymnych kobiety powinny zalywac probiotyki, zeby jakiegos zakazenia nie zlapac, co o tym sadzicie, czy jest to niezbedne nawet gdy sie nie zacielo i nie ma zadnych zranien w tych miejscach??
napisał/a: ~gość 2011-08-08 15:29
nigdy nie miałam żadnych problemów, więc nie widzę powodu, żeby takie coś zażywać. Artykuł mógł być sponsorowany, albo mowa była o kobietach, które te problemy miewają :) przy czym no probiotyk ma zapobiec zakażeniu jakiego typu? Bo jeśli chodzi np o zapalenie mieszków włosowych to probiotyki nic nie dadzą
Izaczek
napisał/a: Izaczek 2011-08-08 15:38
napisal(a):Artykuł mógł być sponsorowany,
tez mi to do głowy przyszło..

Sasanka26 napisal(a):co o tym sadzicie,
ja nie widzę powodów, zeby brak probiotyki po depilacji
napisał/a: ~gość 2011-08-09 13:49
depilacja a probiotyki nie mają nic wspólnego ze sobą, zwykła kryptoreklama....
napisał/a: ~gość 2011-08-09 15:42
mala_zuchwala napisal(a):depilacja a probiotyki nie mają nic wspólnego ze sobą, zwykła kryptoreklama....
zależy o jakich infekcjach mowa, ale dla mnie to też naciągane ;)
napisał/a: zonaMarcina 2011-08-09 18:14
może chodzilo o to że te włoski juz nie chronia;) sama nie wiem, chyba nie bylo napisane.
Ostatnio po depilacji robia mi sie czerwone krostki i troche swedzi... takie to nie mile;/;/ nie macie takich problemow??
napisał/a: ~gość 2011-08-09 19:35
mi to samo przechodzi, ale jeśli zaczyna się to brzydsze robić to możesz mieć zapalenie mieszków włosowych i probiotyki nie pomogą :)
napisał/a: ~gość 2011-08-10 11:12
sasanko to najzwyklejsze podrażnienie skóry, które przechodzi...a nie infekcja.... probiotyki działają na florę bakteryjną wewnątrz, a nie na skórę którą właśnie potraktowałaś depilatorem czy golarką...
gdyby działały na cała powierzchnię skóry żadna pani nie miałaby pryszczyka....
napisał/a: zonaMarcina 2011-08-10 13:47
rzeczywiście juz przechodzi:) nie bylo sie czym martwic ale dzieki dziewczyny za odpowiedz