Autor Wiadomo嗆

seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem

krzysiek456

Do陰czy: 04 Wrz 2007
Wys豉ny: 2007-09-04, 19:08    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
Witam

Od razu m闚ie 瞠 nie chcia bym przeczytac milion stron na temat pot瘼ienia, a tylko dowiedzie sie kilku kwesti technicznych.
Jestem od jakiego roku z chlopakiem w wieku 23lat sam mam 16 od jakiego roku przygotowywa貫m si do stosunk闚, wiadomo o co chodzi nie chcem tutaj t逝maczy.
Teraz ju od jakiego p馧 roku robimy to razem i zastanawiam czy mo瞠 mi sie co sta tzw uszkodzi?
Dodam 瞠 jestem raczej do tego przygotowany ju dobrze szczeg鏊nie 輳 nie sprawia mi to b鏊u a sam penis nie ma problemu z wej軼iem.
Jedynymi przypadkami kiedy troche co zaboli to je郵i on troche ostrzej zacznie to robi tzw ca趾iem g喚boko, czasem poczuje takie uk逝cie nie wiem czy co sie nie mo瞠 uszkodzi( przy niekt鏎ych pozycjach cze軼iej przy niektorych rzadziej).
I jeszcze pytanie co do zwieraczy, czy nie b璠e mia jakich du篡ch problem闚 z nimi ? gdzie na stronach w google czyta貫m 瞠 zwieracz od takich stosunk闚 sie 獞iczy jak ka盥y inny mi瘰ie dzieki czemu ma jeszcze wi瘯sz si貫 zacisku, cho sam po sobie widze 瞠 raczej jest troche na odwr鏒 (jak np sie schylam czasem po takim czym to potrafie tak zaci庵n望 powietrza przez odbyt nie wiem czy dobrze to opisalem)

prosze o nie kasowanie tematu poniewa to na prawd dla mnie wa積e

Parcinka
Zakochana 穎na

Do陰czy豉: 16 Lut 2007
Wys豉ny: 2007-09-04, 20:47   
My郵, 瞠 uszkodzi to si nic nie powinno, zale篡 jeszcze jak cz瘰to uprawiacie sex w ten spos鏏...ludzkie cia這 sie do wszyskiego przyzwyczaja...nie wiem co mo瞠 by za kilana軼ie lat...mo瞠 powinienie uda si do lekarza i z nim o tym porozmawia. Troch kr瘼uj帷y temat...

Cczarnula
Go嗆
Wys豉ny: 2007-09-04, 20:51    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
ja sie na tym nie znam,takze uwazam ze powinnes zapytac lekarza skoro cie to tak niepokoi :-|

krzysiek456

Wys豉ny: 2007-09-04, 20:54    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
Podejrzewam 瞠 jest to podobnie jak u kobiet, tylko jak jest z wami ?
A co do seksu to od jakiego czasu ju tak sie ustabilizowa這 瞠 oko這 raz na tydzie.

Cczarnula
Go嗆
Wys豉ny: 2007-09-04, 21:13    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
hmmm ja nie preferuje tego rodzaju zblizen ,nigdy sie na nie nie zdecyduje...zatem nie pomoge ci :-/

Patka

Do陰czy豉: 11 Gru 2006
Wys豉ny: 2007-09-04, 21:23    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
to jakas prowokacja??, mo瞠 skorzystaj z jakiego forum erotycznego.

Cczarnula
Go嗆
Wys豉ny: 2007-09-04, 21:35    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
Patka mysle ze masz racje...to moze byc prowokacja :-?

Parcinka
Zakochana 穎na

Do陰czy豉: 16 Lut 2007
Wys豉ny: 2007-09-05, 08:10   
Zgadzam si z wypowiedziami powy瞠j. Mo瞠 rzeczywi軼ie poszukaj forum np. dla gej闚, na pewno takie s w sieci. Tam pewnie znajdziesz wi璚ej os鏏 o podobnych preferencjach.

AILATANka
Go嗆
Wys豉ny: 2007-09-05, 18:32    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
hmm...kochane mo瞠 to by prowokacja....a mo瞠 i nie?
mo瞠 w豉郾ie teraz pokazujemy TOLERACNJE FORUM NA INNO汎? hmmm.. jak to odebra?
krzysiek456, szczerze potrafisz wyja郾i?
na twoje zmartwienie mog powiedzie tylko tyle, 瞠 ma這 tutaj ch這p闚 o preferencjach podobnych do Twoich, kobiety raczej te nie pomog wi璚:
albo lekarz
albo INNE forum

pozdrawiam :)

agatek

Do陰czy豉: 10 Maj 2007
Wys豉ny: 2007-09-06, 21:54    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
ogladalam jakis amerykanski program gdzie ludzie dzwonili i babaka im odpowiadala...... tam tez bylo takie pyatnie....... wiesz co wedlug niej nie uszkodzisz sobie nic i nie wplynie to na twoje zdrowie i budowe pod warukiem ze nie bedziecie tego robic codziennie..............niue ma co tylek stworzony je do innych rzeczy....

Wariat

Do陰czy: 16 Maj 2007
Sk康: Gliwice
Wys豉ny: 2007-09-07, 08:10    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
to jest forum we dwoje - nie ma nic ze musza oni byc plci przeciwnej. Powiem CI tak kolego - napewno Twoje zwieracze dlugo tak nie pociagna - podobnie jest z p[ochwa o czestych stosunkow nigdy nie ebdzie juz ciasna...mozesz miec problemy z trzymaniem kalu, moga pojawic sie wiatry a co najgorszcze hemoroidy. No niezwykle unerwiona czesc ciala ale jesli stosujecie odpowiednie ilosci lubrykatow to bardzo dorbze. Wiem ze sie pewnie wstydzisz no ale musisz poszukac forum o tej tematyce lub jesli masz na tyle odwagi isc do lekarza - a co do prowokacji jesli anwet nia jest to jest w sposob normalny napisana. Pozdrawiam i doglebnych stosunkow zycze.

I can see what you see not
Visions milky then eyes rot
When you turn they will be gone
Whispering their hidden song

Then you see what cannot be
Shadows move where light should be
Out of darkness out of mind
Cast down into halls of the blind...

krzysiek456

Wys豉ny: 2007-09-07, 17:23    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
Wariat napisa/a:
, moga pojawic sie wiatry

Co to te wiatry ?

Co do lekarza to raczej nie chcem sie do niego wybiera z takimi problemami :-|

agatek napisa/a:
.... wiesz co wedlug niej nie uszkodzisz sobie nic i nie wplynie to na twoje zdrowie i budowe pod warukiem ze nie bedziecie tego robic codziennie.

Robimy to raz na tydzie, raz si tylko zdarzy這 dwa dni pod rzad, a do tego 瞠by codzie to robi to nawet on by nie chcia bo m闚i 瞠 zpowszechnia這 by to nam.

Z tego co widze to tutaj ma wi瘯sze znaczenie jak cz瘰to to robimy ? ni to czy on ma du瞠go, czy robi to mocno itp
Je郵i chodzi o rozmiar to te nie ma takiego strasznie d逝giego, tyle co grubego (wa篡 oko這 80Kg pewnie dlatego... tylko nie my郵cie ze to jaki grubas bo on chodzi na si這wnie itp dlatego...)

A co do forum erotycznego to pewnie od 18lat jest i zaraz b璠 na mnie naje盥za.
M鏬 bym jeszcze z moim chlopakiem pogadac zeby sie popytal ale jemu tez nie bede przeciez gadal takich glupot i zawala go pytaniami pozatym pewnie on tez by sie krepowal :-(

jackott

Do陰czy: 07 Wrz 2007
Wys豉ny: 2007-09-07, 18:33    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
poczytaj mo瞠 pare s堯w od kogo, kto rzeczywiscie gejem jest :)

pewien kole wprowadzi twoj pierwsz wypowied na forum gay.pl i postanowi貫m zareagowa.

je郵i chodzi o hemoroidy, to jest mit!!! :) jak zwieracze s rozwarte, wtedy s rozlu積ione, krew si nie blokuje i wlasnie to przeciwdzia豉 hemoroidom. Mitem jest te, 瞠 zwieracze po pewnym czasie ju nie potrafi si zacisn望. Je郵i 獞iczysz np. na si這wni to te napinasz i rozlu幡iasz mi窷nie. Tak samo jest ze zwieraczami - jak s zwarte, to mi窷nie s napi皻e, a jak rozwarte, to rozlu幡ione. Po stosunkach analnych zaciskaj si i to nawet lepiej! podczas seksu analnego nic sobie nie uszkodzisz - co innego jak b璠ziesz tam pcha co, co mo瞠 podra積i jelita. Nie musisz si ba cz瘰tego seksu. to na prawde nic z貫go nie robi.
wiatry - inaczej b彗i, lub nieformalnie pierdy - podczas seksu cz這nek wt豉cza pewn ilo嗆 powietrza do odbytu i st康 si tworz.

krzysiek456

Wys豉ny: 2007-09-07, 18:58    seks analny w m這dy wieku Chlopaka z chlopakiem
jackott napisa/a:
wiatry - inaczej b彗i, lub nieformalnie pierdy - podczas seksu cz這nek wt豉cza pewn ilo嗆 powietrza do odbytu i st康 si tworz.

To mam ju :-P

Pisa貫m o tym wy瞠j:
Cytat:
sam po sobie widze 瞠 raczej jest troche na odwr鏒 (jak np sie schylam czasem po takim czym to potrafie tak zaci庵n望 powietrza przez odbyt nie wiem czy dobrze to opisalem)

jackott, Dzi瘯i za wypowied bo du穎 mi powiedzia豉, jednak jestem jeszcze ciekaw opini innych, bo mo瞠 wi瘯szo嗆 sie z tym nie zgadza ?
Je郵i to wszystko co powiedzia貫 to prawda, to widze 輳 rzeczywi軼ie nie mam sie czym martwi :-)

sorrow
Ghost of Sorrow

Do陰czy: 07 Sie 2007
Wys豉ny: 2007-09-07, 19:11   
Osobi軼ie nie mam zielonego poj璚ia, ale tutaj mo瞠sz sobie sprawdzi co lekarz m闚i. "Czy seks analny jest szkodliwy?" i "Kiedy seks analny jest szkodliwy?".

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: