Seks analny w młodym wieku

napisał/a: krzysiek456 2007-09-04 20:08
Witam

Od razu mówie że nie chciał bym przeczytac milion stron na temat potępienia, a tylko dowiedzieć sie kilku kwesti technicznych.
Jestem od jakiegoś roku z chlopakiem w wieku 23lat sam mam 16 od jakiegoś roku przygotowywałem się do stosunków, wiadomo o co chodzi nie chcem tutaj tłumaczyć.
Teraz już od jakiegoś pół roku robimy to razem i zastanawiam czy może mi sie coś stać tzw uszkodzić?
Dodam że jestem raczej do tego przygotowany już dobrze szczególnie żę nie sprawia mi to bólu a sam penis nie ma problemu z wejściem.
Jedynymi przypadkami kiedy troche coś zaboli to jeśli on troche ostrzej zacznie to robić tzw całkiem głęboko, czasem poczuje takie ukłucie nie wiem czy coś sie nie może uszkodzić( przy niektórych pozycjach cześciej przy niektorych rzadziej).
I jeszcze pytanie co do zwieraczy, czy nie będe miał jakichś dużych problemów z nimi ? gdzieś na stronach w google czytałem że zwieracz od takich stosunków sie ćwiczy jak każdy inny mięsień dzieki czemu ma jeszcze większą siłe zacisku, choć sam po sobie widze że raczej jest troche na odwrót (jak np sie schylam czasem po takim czymś to potrafie tak zaciągnąć powietrza przez odbyt nie wiem czy dobrze to opisalem)

prosze o nie kasowanie tematu ponieważ to na prawdę dla mnie ważne
napisał/a: Parcinka 2007-09-04 21:47
Myślę, że uszkodzić to się nic nie powinno, zależy jeszcze jak często uprawiacie sex w ten sposób...ludzkie ciało sie do wszyskiego przyzwyczaja...nie wiem co może być za kilanaście lat...może powinienieś udać się do lekarza i z nim o tym porozmawiać. Trochę krępujący temat...
napisał/a: ~gość 2007-09-04 21:51
ja sie na tym nie znam,takze uwazam ze powinnes zapytac lekarza skoro cie to tak niepokoi
napisał/a: krzysiek456 2007-09-04 21:54
Podejrzewam że jest to podobnie jak u kobiet, tylko jak jest z wami ?
A co do seksu to od jakiegoś czasu już tak sie ustabilizowało że około raz na tydzień.
napisał/a: ~gość 2007-09-04 22:13
hmmm ja nie preferuje tego rodzaju zblizen ,nigdy sie na nie nie zdecyduje...zatem nie pomoge ci
napisał/a: Patka2 2007-09-04 22:23
to jakas prowokacja??, może skorzystaj z jakiegoś forum erotycznego.
napisał/a: ~gość 2007-09-04 22:35
Patka mysle ze masz racje...to moze byc prowokacja
napisał/a: Parcinka 2007-09-05 09:10
Zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Może rzeczywiście poszukaj forum np. dla gejów, na pewno takie są w sieci. Tam pewnie znajdziesz więcej osób o podobnych preferencjach.
napisał/a: ~gość 2007-09-05 19:32
hmm...kochane może to być prowokacja....a może i nie?
może właśnie teraz pokazujemy TOLERACNJE FORUM NA INNOŚĆ? hmmm.. jak to odebrać?
krzysiek456, szczerze potrafisz wyjaśnić?
na twoje zmartwienie mogę powiedzieć tylko tyle, że mało tutaj chłopów o preferencjach podobnych do Twoich, kobiety raczej też nie pomogą więc:
albo lekarz
albo INNE forum

pozdrawiam :)
napisał/a: agatek2 2007-09-06 22:54
ogladalam jakis amerykanski program gdzie ludzie dzwonili i babaka im odpowiadala...... tam tez bylo takie pyatnie....... wiesz co wedlug niej nie uszkodzisz sobie nic i nie wplynie to na twoje zdrowie i budowe pod warukiem ze nie bedziecie tego robic codziennie..............niue ma co tylek stworzony je do innych rzeczy....
napisał/a: Wariat 2007-09-07 09:10
to jest forum we dwoje - nie ma nic ze musza oni byc plci przeciwnej. Powiem CI tak kolego - napewno Twoje zwieracze dlugo tak nie pociagna - podobnie jest z p[ochwa o czestych stosunkow nigdy nie ebdzie juz ciasna...mozesz miec problemy z trzymaniem kalu, moga pojawic sie wiatry a co najgorszcze hemoroidy. No niezwykle unerwiona czesc ciala ale jesli stosujecie odpowiednie ilosci lubrykatow to bardzo dorbze. Wiem ze sie pewnie wstydzisz no ale musisz poszukac forum o tej tematyce lub jesli masz na tyle odwagi isc do lekarza - a co do prowokacji jesli anwet nia jest to jest w sposob normalny napisana. Pozdrawiam i doglebnych stosunkow zycze.
napisał/a: krzysiek456 2007-09-07 18:23
Wariat napisal(a):, moga pojawic sie wiatry

Co to te wiatry ?

Co do lekarza to raczej nie chcem sie do niego wybierać z takimi problemami

agatek napisal(a):.... wiesz co wedlug niej nie uszkodzisz sobie nic i nie wplynie to na twoje zdrowie i budowe pod warukiem ze nie bedziecie tego robic codziennie.

Robimy to raz na tydzień, raz się tylko zdarzyło dwa dni pod rzad, a do tego żeby codzień to robić to nawet on by nie chciał bo mówi że zpowszechniało by to nam.

Z tego co widze to tutaj ma większe znaczenie jak często to robimy ? niż to czy on ma dużego, czy robi to mocno itp
Jeśli chodzi o rozmiar to też nie ma takiego strasznie długiego, tyle co grubego (waży około 80Kg pewnie dlatego... tylko nie myślcie ze to jakiś grubas bo on chodzi na siłownie itp dlatego...)

A co do forum erotycznego to pewnie od 18lat jest i zaraz będą na mnie najeżdzać.
Mógł bym jeszcze z moim chlopakiem pogadac zeby sie popytal ale jemu tez nie bede przeciez gadal takich glupot i zawalał go pytaniami pozatym pewnie on tez by sie krepowal