Czerwono siny penis

napisał/a: stokrotka211 2014-07-19 22:22
Witam

Może ktoś się spotkał z podobnym problemem, bo nie za bardzo mogę gdziekolwiek znaleźć coś na ten temat.

Do rzeczy. Z moim mężem kochałam się dwa dni temu bez zabezpieczenia i wczoraj jego penis na żołędzi się zaczerwienił, a dzisiaj jest już cały w czerwonych plamkach i do tego na końcu żołędzi zsiniałą i to bardzo. Jest również trochę wydzieliny i go zaczyna swędzieć. Dodam, ze 7 tyg temu urodziłam dziecko. I do tej pory krwawię i się oczyszczam. Pierwszy stosunek był tydzień temu ale w gumce, ostatnio zrobiliśmy bez bo we wtorek byłam u ginekologa i powiedział, ze wszystko jest ok i możemy spokojnie współżyć. Zwracałam mu uwagę że moje wargi są troszkę obolałe i mają jakieś krostki i boję się że przy porodzie czy w szpitalu mogli mnie czymś zarazić a on na to ze pewnie mam uczulenie na wkładki higieniczne i tyle. Mnie ogólnie nic nie swędzi tylko oczywiście boli ale to jak po porodzie bo jestem po rozcięciu... Moje pytanie co to może być?
Ona jako facet nie chce iść do lekarza bo się wstydzi a ja się na prawdę martwię co za paskudztwo złapał bo prawdopodobnie ja też mam a gin nic nie zobaczył....

Dodam, że mój mąż jest jedynym partnerem seksualnym w moim całym życiu i ja jego też. Dla obojga byliśmy pierwszymi partnerami seksualnymi. Więc prawdopodobieństwo choroby wenerycznej jest niskie. On się oczywiście zarzeka że mnie nie zdradził. Wierzę mu.