Czy to przedwczesny wytrysk

napisał/a: blaiseahj 2014-02-23 00:45
Witam mam 27 lat i jestem niezadowolony z mojego życia seksualnego.
Otóż mój problem wygląda następująco:
gdy kocham się z kobietą i poruszam w niej stosunkowo wolno o częstotliwości ok 1 ruch frykcyjny na sekundę
to długość stosunku wynosi ok 3-5 minut. Natomiast gdy chcę przyspieszyć kochać się szybciej energiczniej to dosłownie kilka ruchów frykcyjnych nie więcej niż 5 i dochodzę.
Oczywiście wyczuwam że zaraz dojdę i mogę powstrzymać wytrysk ale nic to nie daje nawet jak odczekam 20 30 sekund mój żołądź jest cały czas tak wrażliwy że wystarczą dosłownie dwa ruchy i dochodzę.
Czy jest to problem z przedwczesnym wytryskiem powinien zacząć to leczyć ?? Czy może spróbować jakichś maści znieczulających ?
napisał/a: Valkiria_ 2014-02-23 08:12
No cóż... Mistrzem dlugiego dystansu to Ty nie jesteś... Jakby stosunek w trakcie tych szybkich ruchów trwal 3-5 minut to wg mnie to by byla norma choć i tak w tej niższej granicy. Ale to co piszesz to dla mnie sie juz nadaje na wizyte do specjalisty. Na pewno nie rob niczego sam, na własną rękę bo tylko zaszkodzisz. Ani nie dawaj sie skusić cudownym środkom z neta
napisał/a: trou 2014-03-03 19:51
A od jak dawna jesteś z tą kobietą? I jak często się kochacie?
napisał/a: tamisia 2014-04-14 08:07
Jest coś takiego jak tabletki [mod:reklama usunięta] - wydaje mi się, że pisałam o nich na innym wątku. Mój mąż również należał w przeszłości do bardzo szybkich facetów i również dochodził dosłownie po kilku ruchach gdy był nieźle nakręcony.
Tabletki pomogły. Widzę, że teraz już zaczyna od nich powoli odchodzić i efekt się utrzymuje ;) Stosunek trwa tak ok 10 min co dla mnie jest optymalne. Chociaż za drugim razem zdarzyło nam się to robić raz ponad 40 minut.
Można je zamówić w sieci. Nie pamiętam gdzie kupowaliśmy ([mod:reklama usunięta] ?) ale na pewno znajdziesz. W porównywarkach internetowych jest lista sklepów.
napisał/a: po-kryjomu 2014-04-15 19:20
Może sprobuj w czasie, gdy bierzesz na wstrzymanie, zając się nią w inny sposob, np.jezykiem i gdy juz będziesz widział, ze jestescie blisko oboje - wówczas dokonczysz....
napisał/a: Selina 2014-05-28 02:33
Ta przypadłość zwykle kończy się na przełomie 30 roku życia (plus minus). Zwykle w podręcznikach podają, że:

"Zdaniem wielu specjalistów klinicznych zasadniczym kryterium jest czas upływający między penetracją pochwy a ejakulacją. Kiedy orgazm męski zachodzi do 30 sekund od penetracji, mamy bez wątpienia do czynienia z przedwczesnym wytryskiem."

W niektórych książkach można też przeczytać inna definicję, a mianowicie że:

"Kiedy indziej za kryterium przyjmuje się reakcję partnerki. Uznaje się wówczas, że z przedwczesnym wytryskiem mamy do czynienia wtedy, gdy mężczyzna osiąga orgazm wcześniej niż kobieta w więcej niż połowie odbytych stosunków."

Jednak od tej definicji się odchodzi. Mogłaby być miarodajna tylko w związkach, w których kobieta szczytuje regularnie, a jak wiemy tak nie jest - według badań orgazmu zaznało w ogóle (choć raz w życiu) 67% kobiet, a ma je względnie regularnie nawet nie połowa z nas (dane, o ile dobrze pamiętam z 2008 roku).

Więcej jakbyś chciał, to pisałam u siebie o tym szerzej: [mod:reklama usunięta]
A tu o lekach (nie podaję nazw, bo widzę, że są usuwane): [mod:reklama usunięta]
jednak to tak bardziej jako ciekawostkę. Bo jeśli to faktycznie przedwczesne wytryski, to trzeba do lekarza.
Wbrew pozorom to bardzo popularna przypadłość - około 1/3 mężczyzn, oczywiście głownie w wieku do 30 lat, ale i nie brak w niej panów po 40 i 50 lat..
napisał/a: gimp 2015-02-22 01:05
Kolego, to jest nerwica, zbyt sie przejmujesz. Dlaczego tak mysle? Bo widze, ze analizujesz. 1 ruch na sekunde, Liczysz czas i tempo. Stresujesz sie i nakrecasz i bedzie tylko gorzej. Rozwiazanie:
a/ wylozuwujesz sie i bedzie dobrze (trudne)
b/ idziesz do seksuologa, dostajesz recepte, lykasz tabletke z recepty i zaczynasz wierzyc w siebie, z czasem nie potrzebujesz tabletek bo zyskujesz pewnosc siebie (max miesiac chyba ze bzykasz raz w miesiacu lub rzadziej)

Zastanow sie. Nie stresuj sie. Nie kupuj tajemniczych specyfikow z netu. Rozwiazanie jest na wyciagniecie reki :)
napisał/a: mgielka1983 2015-02-22 14:21
gimp, nie widzisz,że ten temat jest z zeszłego roku autor już na pewno tu nie powróci
napisał/a: verde3 2015-11-20 20:37
Na leki czy zwykle suplementy, jest za wczesnie, jednak warto sprobowac prezerwatyw wydluzajacych stosunek oraz wzmocnienia miesni kegla, cwiczenia te nie sa trudne a mozliwe, ze tutaj wlasnie lezy problem. Wiecej o cwiczeniach mozesz przytac na wiecejmeskosci.pl/jak-przedluzyc-stosunek-pokonaj-przedwczesny-wytrysk
napisał/a: kristof75 2015-12-14 10:05
a mnie sie wydaje ze na jakies naturalnie suplementy nie jest za wczesnie, nikt ci nie kaze od razu siegac po jakies mocne leki. ja sam zauwazylem z wiekiem mam problem z erekcja i troche mnie to zaczelo martwic.
do seksuologa nie chcialem isc bo troche wstyd ... poczytalem sobie troche i sprobowalem z bemanem. problemy zniknely jak reka odjal, zona w siodmym niebie ja zreszta tez
napisał/a: verde3 2016-04-12 20:45
W przypadku suplementów to rzeczywiście nie a wcześnie, na stronie, której podałem znajduje się ranking takich tabletek, także można zajrzeć. Ważna jest szczerość z partnerką, jeśli jest w pełni zadowolona ze stosunku to jest wszystko w porządku.