przeokrutny ból całego podbrzusza "po"

napisał/a: Gossiak 2014-01-07 13:18
Witam!
Za tydzień mam wizytę u gina,ale troszkę się martwię tym,co przydarzyło mi się wczoraj " po" ...
Otóż tak jak zaraz po,rozbolało mnie całe podbrzusze,to myślałam,że jajo zniosę,niewiele brakowało,a gryzłabym tapczan z bólu,ból chyba porównywalny z porodem... Bolało tak z dobre pół godziny,gdyby nie fakt,że popijaliśmy wczoraj winko,kazałabym wieźć się na pogotowie. Czy któraś z Was przeżyła coś takiego?
napisał/a: KarolciaK 2014-01-07 19:54
Gossiak, ja miałam 2 razy cos takiego, bol był nie do opisania, zrobiłam się blada, oblałam się zimnym potem, lzy mi leciały,przeszlo po ok 20 min, wtedy nie widziałam co to,ale teraz zaczynam podejrzewać ze bol mogl być od endometriozy,ktora u mnie podejrzewają,
napisał/a: ~gość 2014-01-15 16:00
mnie tak ogromnie podbrzusze bolało na początku współżycia, jak mi to gin tłumaczyła, naciąga się wszystko i przystosowuje się.
napisał/a: Tigana 2014-01-19 10:39
Gossiak, ja mialam dokladnie tak samo wczoraj! Od zawsze mam bardzo bolesne miesiaczki ale ten wczorajszy bol byl wielokrotnie silniejszy, nie bylam w stanie sie poruszyc nawet ani cos powiedziec.
sarah napisal(a):mi to gin tłumaczyła, naciąga się wszystko i przystosowuje się.

U mnie to odpada, wspozyje juz od lat i nigdy czegos takiego nie mialam.
Za tydzien mam wizyte u gina, wypytam sie co i jak, ale zastanawiam sie, czy powinnam isc w trybie pilnym, czy nie panikowac i poczekac ten tydzien?
napisał/a: KarolciaK 2014-01-19 12:15
Tigana napisal(a):U mnie to odpada, wspozyje juz od lat i nigdy czegos takiego nie mialam.

Za tydzien mam wizyte u gina, wypytam sie co i jak, ale zastanawiam sie, czy powinnam isc w trybie pilnym, czy nie panikowac i poczekac ten tydzien

mysle ze nie jest potrzebne w trybie pilnym, chyba ze masz jakies objawy zapalenia. ja musze czekac do 30 stycznia, wtedy mysle ze zaczna diagnozować czy to może być endometrioza
napisał/a: Marcellka1 2014-01-22 01:41
u mnie pojawił się podobny ból i się okazało, że mam 8cm torbiel na jajniku :(