Czy on mnie zdradza z byłą?

napisał/a: angella2556 2012-09-18 19:46
Hej,to pytanie szczególnie kieruje do facetów,by pomogli mi ocenić zachowanie mojego partnera.No więc jestem z nim już prawie dwa lata,od początku znajomości miał nie typowy kontakt ze swoja byłą partnerką która jest z tej samej dzielnicy,się często spotykali sam na sam,ona lubiała go zaczepiać,niby przypadkowo dotykać,a on widać było że to lubi,i ktoregoś dnia po pijanemu jak on juz spał zajrzałam w jego tel,mialam nadzieję,że upewnie się że nic nie ma miedzy nimi,ale to co zobaczyłam jeszcze bardziej dało mi sygnał że coś jest nie tak,sms które pisali do siebie były o treści np.kiedy bedziesz,masaż trzeba mi zrobić,to do niej,ona np do niego: wiesz,że Cię kocham,sms były takich tresci jakby oni dalej byli ze soba,ale on oczywiście do tej pory twierdzi ,że to tylko taka ich zabawa,że to co piszą,w rzeczywistosci nic z tego co piszą nie wykonuja,ona twierdzi ,że go kocha jak przyjaciela,a mnie ma ochote" zabić ".Njagorsze jest to ,że mój facet niby mieszkamy razem,ale potrzebuje co jakiś czas ode mnie przerwy,strasznie się unosi gdy o coś się pytam,np czemu tel wyłacza nie raz na noc itp.Widać,że boi się kontroli,zapewnia cały czas,że kocha,stara się,ale nie potrafię zrozumieć tego,jeśli woli ją to czemu nie potrafi powiedzieć i nie krzywdzić mnie,po co mu jestem skoro ją by kochał?pomóżcie mi zrozumieć o co w tym wszystkim może chodzić,bo on mi nic nie chce powiedzieć a ona unika kontaktu jakby tez się czegoś bała,i teraz jest za granicą. :( Angelika
napisał/a: Monini 2012-09-19 00:29
angella2556, no to jak ona jest za granicą to póki co nie masz co się martwić
Gorzej jak będzie blisko, ja powiem szczerze, że u mnie coś takiego by nie przeszło, jakbym coś podobnego zobaczyła to zaczęłaby się jazda bez trzymanki, kochasz to nie rób takich rzeczy, baw się klockami lego jak masz na to ochotę, a nie uczuciami.

angella2556 napisal(a):ale on oczywiście do tej pory twierdzi ,że to tylko taka ich zabawa,że to co piszą,w rzeczywistosci nic z tego co piszą nie wykonuja,ona twierdzi ,że go kocha jak przyjaciela,a mnie ma ochote" zabić "

no taaa to mówi samo za siebie

angella2556 napisal(a):Njagorsze jest to ,że mój facet niby mieszkamy razem,ale potrzebuje co jakiś czas ode mnie przerwy,strasznie się unosi gdy o coś się pytam,np czemu tel wyłacza nie raz na noc itp.Widać,że boi się kontroli,zapewnia cały czas,że kocha,stara się

a jak długa ta przerwa bywa? Może ona wcael nie jest za granicą, albo jak robił te przerwy to był z nią?

Nie można jednoznacznie stwierdzić czy Cię zdradza czy nie, ale na moje oko jeśli jeszcze tego nie zrobił to się przymierza, a czemu to chyba nigdy nie znajdziesz odpowiedzi, no ale może faktycznie tylko głupio flirtują i nic z tego nie będzie.
Ja bym postawiła sprawę jasno: albo się z nią przestajesz kontaktować (albo chociaż w taki sposób kontaktować) albo jest koniec, no i wtedy się okaże czy to miłość czy nie...
napisał/a: jadzia1820001 2012-09-19 00:50
U mnie też by takie coś nie przeszło . Fajna mi to przyjaciółka z która się pisze takie smsy . Ja bym postawiła sprawę jasno albo ona albo ja .
napisał/a: angella2556 2012-09-19 01:03
co jakiś czas mówiłam mu żeby zmienił postepowanie,że niech się kolegują ale zachowują zdrowe relacje miedzy sobą,że mnie tym krzywdzi,i w koncu jakiś czas temu może 4miesiace temu powiedział,że skonczy z tym,od tamtej pory raz sprawdziłam tel i sms były faktycznie już normalne,ale i tak nie mam pewności czy to nie tylko jego inna taktyka?Nie wiem jak mam dotrzeć do niego,żeby umiał przyznać się czy cos miedzy nimi jest czy nie,jak go podpuścić żeby się wygadał?
napisał/a: andrus940 2012-10-17 22:12
hm podpuścić go raczej nie podpuścisz... jedynie łapiąc go na gorącym uczynku. Ja jednak sądzę, że to ona bardzo napiera na niego, wiesz tymi głupimi smsami, tekstami, a on jak większość mężczyzn jest tak skonstruowany, że wielce się tak tym podnieca. Myślałaś nad tym, że jej zależy wyłącznie na rozbiciu związku???
napisał/a: Jagonia 2014-02-28 07:17
Hmm... a myślałaś o delikatnej inwigilacji? Jest taki program szpiegujący:[mod:Reklama usunięta] Niedrogi, kosztuje parę złotych, więc nie majątek, ale potrafi zdziałać cuda.
napisał/a: edekkredens 2014-03-04 20:02
Wynajmi prywatnego dektywa żeby znalażł dowody.
napisał/a: E-kwiaty 2014-05-26 17:18
Ja takze jestem zdania,ze powinnaś z nim szczerze i stanowczo porozmawiać stawiając sprawę otwarcie,czyli albo ona albo Ty, to nie jest normalne nawet w żartach jeżeli piszą do siebie sms-y "kocham cię",powinien pomyśleć jak będziesz się z tym czuła,to juz zdrada psychiczna.