Dlaczego mężczyźni się (nie) oświadczają

napisał/a: KokosowaNutka 2014-02-07 09:57
Valkiria_, zalezy:D Moj nie planowal mi sie oswiadczac w ogole wiec wzielam sprawe w swoje rece a jak juz bylo po wszystkim to stwierdzil, ze dopiero teraz uswiadomil sobie jak bardzo tego chcial ale nie potrafil wczesniej na to wpasc
napisał/a: Valkiria_ 2014-02-07 10:06
KokosowaNutka, wybacz, ale dla mnie Twoje małżeństwo jest totalnym wyjątkiem, dlatego pamiętaj, że wyłączam Cię z wszelkich moich związkowych dywagacji :D Nie wciskacie mi się w żaden schemat ;)
napisał/a: klara33 2014-02-18 16:37
pablo3z napisal(a):one uważają że jak się zaręczą/pobiorą, to mają już w dłoni podpisany papier i nie ma takiej siły na ziemi która sprawi że to się rozpadnie :) Czują się z tym bezpieczniej... to gdzie tu to zaufanie do partnera? :P


Zgadzam się z powyższą wypowiedzią;) Niektóre kobiety w ogóle nie rozumieją istoty małżeństwa! Pozdrawiam!
napisał/a: Valkiria_ 2014-02-18 18:35
Cóż, niektórzy mężczyźni również nie rozumieją istoty małżeństwa myśląc sobie w swoich łebkach, jak już tą żonę mają "oplute-zaklepane" i choćby się waliło i paliło, to przecież ona już nie zostawi.
A jak już dziecko urodzi... łohoho. To już w ogóle zaklepana na amen i facet może hasać z kolegami po barach jak jelonek Bambi, bo baba czeka w domu i będzie czekać zawsze.
napisał/a: michalll 2014-04-01 20:26
wcale tak nie jest masz stare oklepane myślenie, boja sie po prostu;p
napisał/a: Kamilla12 2014-04-02 16:51
Czy ja wiem czy się boją? Wydaje mi się, że jak facet kocha swoją dziewczynę to jej się oświadczy bez względu nasz wszystko. A jak nie to po prostu są z dziewczyna z wygody czekajac na inna okazje....
napisał/a: KokosowaNutka 2014-04-02 17:08
Kamilla12 napisal(a):Czy ja wiem czy się boją? Wydaje mi się, że jak facet kocha swoją dziewczynę to jej się oświadczy bez względu nasz wszystko. A jak nie to po prostu są z dziewczyna z wygody czekajac na inna okazje....

Ano.
napisał/a: asieczka92 2014-04-02 18:53
znajomi razem 13 lat do ślubu
zawsze ON mówił, że jak ONA zajdzie w ciąże to raz dwa i ślub.
Kiedy postanowili, że pora na dziecko, starali się 4 lata, leczenie i inne cuda. Zaszła w ciążę i do 3 miesięcy wzięli ślub
ale i tak wszyscy wkoło mówili, że ślub bo dziecko

a czemu się nie oświadczają? bo mają czas, wszystko po kolei jak to mój mówił i oboje muszę dojrzeć i być pewni wszystkiego, ogarnięci życiowo
napisał/a: KokosowaNutka 2014-04-02 19:31
napisal(a):wszystko po kolei

Uwielbiam ten argument :D 'Wszystko po kolei' ale wiekszosc juz od dawna sie bzyka i/albo razem mieszka.
napisał/a: Escherichia1 2014-04-04 17:18
KokosowaNutka napisal(a): 'Wszystko po kolei' ale wiekszosc juz od dawna sie bzyka i/albo razem mieszka.

napisał/a: lisbeth871 2014-04-04 17:21
asieczka napisal(a):zawsze ON mówił, że jak ONA zajdzie w ciąże to raz dwa i ślub.

dziwne podejście...
uzależniać małżeństwo od... dziecka...
Ten znajomy chyba nie ma pojęcia na czym ma polegać małżeństwo...
napisał/a: Escherichia1 2014-04-04 17:31
Każdy ma swoje powody ;)