dotykanie... grożenie :(

napisał/a: jnkvch 2014-02-28 10:31
Obaj podobamy się bardzo sobie, i obaj się kochamy nawzajem. Nigdy sam bym jej nie zdradził, uczucie jest zbyt silne na takie świństwo. Ale już dwa razy zrobiłami coś takiego, że mówiła na przyszłość, że jak ją zdradzę, to ona mnie kopnie, i opuści. Czemu ona takie rzeczy mi mówi ? To jest dla mnie bardzo przykre, ja jej tak nie wygrażam. Wygraża mi też, że jeśli zacznę ją łapać za cycki lub tyłek, to też będą problemy, choć sama mnie dotyka jak chce. To jest bardzo niesprawiedliwe, i to mnie trochę męczy. Czasem nawet powie mi coś w stylu "możesz poprawić mi stanik", a jak podejdę, to nazwie mnie zboczeńcem, i jak ja mogę takie rzeczy od niej chcieć. Muszę ją jakoś ogarnąć, żeby przestała się tak zachowywać, ale nie wiem jak jej to powiedzieć.
napisał/a: KokosowaNutka 2014-02-28 12:15
Ona nie ma przypadkiem jakichs zlych wspomnien, doswiadczen? Bo w sumie jej zachowanie jest troche dziwne.

Acha i to wszystko co napisales nam musisz takze przekazac jej. My nie rozwiazemy za Ciebie waszych problemow, powinniscie o tym porozmawiac.
napisał/a: pablo3z 2014-02-28 12:17
"Przestań się zachowywać jak głupia pipa, ogarnij się" ;) Pomaga 100%. Też się nie daj dotykać i wyrzucaj jej że jest zboczona jak spróbuje, i 3 razy dziennie jej mów że jak Cie zdradzi to nie dość że ją zostawisz to jeszcze będziesz jej robił ciągle problemy. A jak się o to oburzy, to jej powiedz że właśnie tak się zachowuje w stosunku do Ciebie. Albo zrozumie, albo nie.
napisał/a: dr preszer 2014-03-01 00:36
Sprawdź, czy ona Cię nie zdradza. Często laski mówiąc takie rzeczy same zdradzają i mierzą innych swoją miarą. Tak jak mówi pabloz. Powtarzaj jej, że jak Cię zdradzi to wyleci na zbity pysk. Poza tym jak się bzykacie jak Ty jej nie możesz dotknąć? Ile macie lat ?