Jakich zachowań nie lubicie u kobiet?

napisał/a: cynik 2008-08-30 13:20
Cóż, patrząc na jeden z tematów, gdzie kobiety wypisują na temat zaradności i nie zaradności mężczyzn i ich różnych zachowań i umiejętności - zakładam alternatywny temat - jakie cechy, zachowania, umiejętności (bądź ich brak) Was denerwują tak, jak patrzenie na polityków pewnej partii politycznej ;)
napisał/a: seru 2008-08-30 15:36
Brak konsekwencji. Raz mi kobieta kupuje CKM a dzień później robi mi wykład że cycki w tej gazecie oglądam :)

Brak zdecydowania. Zakupy to koszmar. Jeszcze pół biedy jak jedna rzecz się spodoba, ale jak dwie a kupić trzeba jedną...

To tyle na początek :)
napisał/a: waldu2 2008-08-30 16:17
nie podoba mi sie to ze zawsze z nas robia winnego
napisał/a: timona86 2008-08-30 17:51
słowa mojego brata:
- nie podoba mi się, kiedy kobieta cały czas narzeka na swój wygląd, że np. ma grube nogi. Jeśli kobieta mówi o swoich wadach na okrągło, to mężczyzna zacznie je w końcu też zauważać.
- nie lubię jak kobieta zachowuje się jak dziecko.
hmm, do końca nie wiem co miał na myśli
napisał/a: ~gość 2008-08-30 21:47
na pewno panowie nie lubią przeklinających dziewczyn rozmawiałam o tym z kolegą i stwierdził, że owszem, w łóżku można poświńtuszyć, ale jeśli z ust dziewczyny co drugie słowo pada "k****", to przestaje ona być atrakcyjna.
napisał/a: seru 2008-08-30 21:57
Nie cierpię palących kobiet.
napisał/a: ~gość 2008-08-30 22:32
seru napisal(a):Nie cierpię palących kobiet.
no właśnie, a wiele dziewczyn uważa, że papieros dodaje seksapilu
mój kuzyn stwierdził, że nic nie odrzuca go bardziej niż piękna dziewczyna, od której zajeżdża sporą dawką alkoholu i takie mini-Dody z cyckami i wszystkim innym na wierzchu, przedawkowaną solarą i monstrualnymi tipsami
napisał/a: seru 2008-08-30 22:35
Nie mam nic przeciwko cyckom, tipsom też mówię zdecydowane NIE!
napisał/a: josia 2008-08-30 22:43
Rooda666 napisal(a):na pewno panowie nie lubią przeklinających dziewczyn rozmawiałam o tym z kolegą i stwierdził, że owszem, w łóżku można poświńtuszyć, ale jeśli z ust dziewczyny co drugie słowo pada "k****", to przestaje ona być atrakcyjna.


ale to ja nie jestem facetem i też nienawidzę przeklinających dziewczyn :D to jest straszne jak dziewczyna - i to często jeszcze bardzo młoda - straszliwie klnie... Jasne, zawsze komuś może "wymsknąć się" jakieś słowo - szczególnie w momencie zdenerwowania (chociaż mi np niektóre w ogóle nie przejdą przez gardło...), ale to co innego niż używać tego jako przecinka....

napisal(a):Nie cierpię palących kobiet.

O Jezu.... tego też nie cierpię... ale to i u facetów i u kobiet.... :/ fuuuu.......
tzn jak ktoś chce się truć - to jego sprawa... tylko dlaczego ja to muszę wąchać? ;/
napisał/a: seru 2008-08-31 09:46
-solarium
-róż (w niewielu przypadkach ten kolor wygląda łądnie)
-białe kozaczki
-solarium
-biodrówki na które wylewają się fałdy tłuszczu czyli niedopasowanych ubrań

.. Cholera miało być o zachowaniach. Więc nie lubię jak kobiety się zachowują tak jakby lubiły te rzeczy powyżej :D

-nie lubię jak kobieta traktuje seks jako rodzaj czynności po której "jesteśmy kwita"
napisał/a: ~gość 2008-08-31 10:34
seru napisal(a): Cholera miało być o zachowaniach
właśnie, proponuję zmianę tematu na "Czego nie lubicie u kobiet?" będzie większe pole do dyskusji
napisał/a: Fragma_88 2008-08-31 10:49
Słyszałam że faceci nie lubią zbyt wytapetowanych dziewczyn (-; odstrasza ich coś takiego. Pewnie też nie lubicie owijania w bawełnę he