Prezent dla Waszego mężczyzny

napisał/a: mnpszmer 2012-12-10 11:32
napisal(a):moj dostal na Mikolajki i sie bardzo cieszyl moj uwielbia bokserki i za kazdym razem sie cieszy jak dostaje nowe
moj to jeden, jedyny raz dostal ode mnie bokserki i wcale w nich nie chodzil. Skonczyly jako moje spodenki do spania
napisał/a: KarolciaK 2012-12-10 13:52
Walentina napisal(a):
moj to jeden, jedyny raz dostal ode mnie bokserki i wcale w nich nie chodzil. Skonczyly jako moje spodenki do spania

moj ma pelno i ciagle mi mowi ze jakby byly jakies fajne to mam mu kupic tylko takie obcisle bokserki mam na mysli,nie takie luzne
napisał/a: kasiek263 2012-12-10 14:59
Walentina, moj A bardzo lubi chodzic w bokserkach kiedys mial etap na chodzenie w luźnych a teraz z kolei lubi chodzic w obcisłych, wiec jak gdzies jestem i widfze fajne bokserki to mu kupuje. teraz na mikołaja też mu kupiłam i bardzo mu sie podobaja. ma jedynie zastrzeżenia d tego że czasami kupie mu swetr bo jakos nieaspecjalnie lubi w nich chodzic
napisał/a: metallady 2012-12-10 16:08
bachatera, ja mojemu kupiłam koszule do garnituru
napisał/a: bachatera 2012-12-11 09:48
metallady w sumie ta koszula to nie taki głupi pomysł :) tym bardziej że w sumie chodzi tak na co dzień w koszulach
napisał/a: mnpszmer 2012-12-11 12:27
kasiek26 napisal(a):Walentina, moj A bardzo lubi chodzic w bokserkach kiedys mial etap na chodzenie w luźnych a teraz z kolei lubi chodzic w obcisłych,
KarolciaK napisal(a): tylko takie obcisle bokserki mam na mysli,nie takie luzne
aaaaaaaaa to ja mowie o luznych ;) W obcislych chodzi bo zwyklych majtek nie nosi ;) A te luzne mu kupilam jak mialam 16lat i wiedzialam, ze niektorzy w takich chodza, ale nie moj M. W sumie dobrze, ale ja myslalam bardziej do spania.
kasiek26 napisal(a):ma jedynie zastrzeżenia d tego że czasami kupie mu swetr bo jakos nieaspecjalnie lubi w nich chodzic
a to ja mojemu tez kupuje
napisał/a: kasiek263 2012-12-11 16:09
Wczoraj kupiłam mojemu koszule do garnituru, do jensow w sumie tez moze byc. ciemno granatowa w paseczki z dlugim rekawem,a co czasami tez musi elegancko wygladac a nie tylko te podkoszulki
napisał/a: E-kwiaty 2012-12-12 14:41
Same najlepiej wiemy co pasuje naszym mężczyznom oraz w czym chcemy ich oglądać na co dzień. Podstawowa rzecz to trafić w gust tej drugiej osoby:)
napisał/a: anguis 2012-12-19 21:04
popatrz n [reklama usunięta] lub [reklama usunięta], pislam to juz w innym poscie
napisał/a: Krystian1979 2012-12-31 13:38
Może ta strona Ci pomoże, ja wybrałem i kupiłem fajny prezent dla swojej dziewczyny ;)
[reklama usunięta]
napisał/a: wagraf123 2013-09-25 11:32
Hej,

ja ostatnio szukałam prezentu dla dziadka, jest On bardzo skromnym człowiekiem, także jak dostanie droższy prezent to się denerwuje. Szukałam także czegoś odpowiedniego i znalazłam taką śmieszną gazetkę, mogłam umieścić na stronie jego zdjęcia z młodości, cieszył się bardzo, zaczął wspominać młodość i wszyscy mieliśmy ubaw.
Dzisiaj szukam prezentu dla mamy i zastanawiam się czy też jej czegoś takiego nie zafundować?
Mają tam szablony na różnie okazje, także polecam :)
napisał/a: madzia134 2013-09-28 12:15
Ja swojemu chłopakowi kupiłam GTA V ale był szcześliwy :)