Prezent dla Waszego mężczyzny

napisał/a: Grafen 2014-07-25 09:26
Gdy ktoś mi kupuje alkohol, to pierwsza moja myśl: nie wiedział/wiedziała co kupić. I odkładam na półkę. Jak będę coś gdzieś załatwiał to dam za załatwioną sprawę. Nie lubię alkoholu ;]

Dowiedz się, jakie ma zainteresowania i idź w tym kierunku. Jeśli interesuje się drugą wojną światową to kup mu jakąś książkę na ten temat, tylko sprawdź najpierw, czy takiej nie ma. Na prawdę nie znacie własnych facetów, że nie wiecie co im kupować? Nigdy nie miałem takiego dylematu w przypadku dziewczyny a i moja dziewczyna jest w stanie mnie zawsze czymś zaskoczyć.
napisał/a: rosenrot 2014-08-11 11:57
Moim zdaniem pierwsza, ona ma te okrągłe ostrza - z tego co wiem to dużo lepiej się spisują, tzn są bardziej skuteczne i nie podrażniają skóry :)
napisał/a: The_Wrath 2014-08-13 11:13
Ja bym chcial dostac jakaś fajna elektryczna maszynke :) ewentualnie jakiś fajny perfum.
napisał/a: maria13 2014-09-11 14:42
[reklama usunięta] w moim przypadku sprawdziła się jako prezent. Ale to tylko dlatego że wiecznie mu brakowało marynarek do pracy. Może warto kupować rzeczy praktyczne? Jak myślicie ?
napisał/a: Annie 2014-09-20 08:07
W tym roku chcę małżowi podarować PS Vitę + jakiś pakiet gier do tego.
napisał/a: krystynka77 2014-09-24 09:56
My spełniamy wspólne marzenia bez względu na to, kogo są urodziny :D xbox najnowszy będzie kolejny!
napisał/a: sheldon1 2014-09-28 20:07
Z tego co czytam to niektórzy mężowie mają super żony skoro takie prezenty od nich dostają:)
napisał/a: innamoratta 2014-10-03 09:02
Na pewno lepiej iść z nim na zakupy i mu kupić co będzie chciał. ;)
napisał/a: dorocinek 2014-10-19 14:06
My jak sobie robimy prezenty to na całego ;). Na co dzień raczej mamy wydatki związane z budowa domu więc jak przychodzi okazja rekompensujemy sobie te wszystkie oszczędności i tak np, mąż wymienił ostatnio stary monitor na takie cacko : LG 29UB65 UltraPanoramiczny 21:9
tarotta
napisał/a: tarotta 2014-10-28 12:33
Najbardziej trafiony prezent to zawsze ten, który ma związek z zainteresowaniami obdarowywanej osoby. Ja na przykład bardzo bym się ucieszyła z nowego obiektywu do aparatu, na pewno taki prezent spodobałby mi się dużo bardziej niż kwiatki i czekoladki.
napisał/a: markietanka 2014-10-30 14:53
Ja mojemu na pewno kupię kawę, jakąś dobrą. On pije kawę całymi dniami, więc sądzę, że ucieszy się z takiego drobiazgu. Jak chcesz, to [reklama usunięta] ten sklep, mają tam ciekawe kompozycje, takie których nie ma w supermarketach. A do tego ceny też są rozsądne i nie musisz biegać po sklepach. Zawsze to jakaś odmiana i coś oryginalnego. No i jaki ten prezent praktyczny, a na tym mi zawsze bardzo zależy.
napisał/a: monian77 2015-01-27 15:24
ZAWSZE najlepiej jest zainwestować nie w rzecz ale w wydarzenie/doświadczenie/przeżycie. Pewnie odpowiecie "ale przecież nie da się tego kupić" otóż wręcz przeciwnie :) Zabookuj bilety na jakaś ciepłą wyspę albo do jakiejś Europejskiej stolicy (nie muszą być drogie, wystarczy dobrze poszukać) albo kup mu talon na skok na bungee ! Nie zapomni tego do końca życia! :)