moj chlopak oglada zdjecia innych dziewczyn

napisał/a: olka11223 2015-04-07 15:34
Witam. Jestem z chlopakiem 4lata. Od jakiegos czasu zauwazylam,ze oglada zdj swoich kolezanek,nieznajomych dziewczyn,swoich bylych itp w bardzo duzych ilosciach .. oglada nawet bardzo eleganckie panny na kontach na FB np "seksowne panny" . Wiem,ze meska ciekawosc robi swoje ale .. widze jak oglada sie za innymi pannami np jadac autem .. moim zdaniem to zly znak . Dalam mu juz kilka razy do zrozumienia zeby tego nie robil .. nie wiem co robic .. czuje sie przez to mało atrakcyjnab itp
napisał/a: Baraod 2015-04-08 15:00
W samy patrzeniu na inne dziewczyny nie ma nic złego. Mężczyźni to wzrokowcy i czasem lubią sobie popatrzeć, ale to wcale nie oznacza, że chciałby Cię zostawić dla innej. Może spróbuj zwrócić jakoś jego uwagę. Wybierz się z Nim na kolację lub do kina i załóż coś ładnego żeby inni mężczyźni oglądali się za Tobą. W ten sposób Ty się dowartościujesz a On zobaczy że podobasz się innym mężczyznom.
napisał/a: olka11223 2015-04-08 20:39
Baraod napisal(a):W samy patrzeniu na inne dziewczyny nie ma nic złego. Mężczyźni to wzrokowcy i czasem lubią sobie popatrzeć, ale to wcale nie oznacza, że chciałby Cię zostawić dla innej. Może spróbuj zwrócić jakoś jego uwagę. Wybierz się z Nim na kolację lub do kina i załóż coś ładnego żeby inni mężczyźni oglądali się za Tobą. W ten sposób Ty się dowartościujesz a On zobaczy że podobasz się innym mężczyznom.

Cenna rada ;*!
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2015-04-10 13:39
To normalne, pytanie czy zaniedbuje ciebie - wzbudizć zazdrość - wskazane ;)
napisał/a: anialica1 2015-04-11 19:03
Baraod napisal(a):Mężczyźni to wzrokowcy i czasem lubią sobie popatrzeć

Ale tłumaczenie. Ja jestem kobietą i też jestem wzrokowcem, ale nie spędzam godzin na oglądaniu zdjęć swojego byłego w internecie.
napisał/a: olka11223 2015-04-12 18:41
CiociaKlocia napisal(a):To normalne, pytanie czy zaniedbuje ciebie - wzbudizć zazdrość - wskazane ;)

Nie'nie zaniedbuje mnie. Kilka dni temu porozmawialam z nim i wszystko sobie wyjasnilismy. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi ;*
napisał/a: nowa229 2015-04-23 13:42
To, że sobie ogląda inne dziewczyny na ulicy czy internecie o niczym nie świadczy. Ale jeśli jesteś tym zaniepokojona najzwyklej w świecie szczerze z nim o tym porozmawiaj. Jesteście ze sobą już 4 lata, po takim okresie powinniście zbudować relację w której można bezstresowo porozmawiać o niepokojących nas rzeczach w związku.
napisał/a: Lodzia1 2015-11-15 15:32
Aż mnie zmroziło jak przeczytałam te odpowiedzi. Widzę, że większość kobiet w tych czasach zatraciło poczucie własnej wartości i brak szacunku ze strony mężczyzn odbierają jako coś normalnego. Pobudzanie się zdjęciami koleżanek i byłych nie jest normalne (chyba, że Twój chłopak ma 12-16 lat, bo wtedy chyba chłopcy przeżywają fascynację kobiecym ciałem i każda wokół ich podnieca). Ślinienie się do każdej kobiety na ulicy też nie jest objawem zdrowia. Miałam kilku facetów, mam wielu kolegów i żaden tego nie robi - z niektórymi kolegami o tym rozmawiałam i (o dziwo?) podzielają moje zdanie na ten temat. Jeżeli mężczyzna ogląda się w Twoim towarzystwie za innymi to Cię nie szanuje, a jego kultura osobista jest na niskim poziomie. Rozumiem jak ulicą idzie kobieta w mega miniówie czy cycami na wierzchu, bo każdy człowiek się oglądnie, ale skoro on to robi nagminnie, to jest coś nie tak, normalni, wykształceni faceci szanują kobiety i się od tego powstrzymują w obecności partnerki. Myślałam, że jest to oczywiste dla wszystkich dojrzałych mężczyzn.
napisał/a: racionale 2015-11-17 16:43
Tylko, że jak zwracasz uwagę i nadal nic to troche słabo...
Nie przesądza co prawda to sprawy, ale postaw sprawę mocno, że Ci się to nie podoba.
napisał/a: Nova23 2015-11-30 10:52
Ojj tam to tylko zdjęcia, nie robiłabym z tego jakieś wielkiej afery. My dziewczyny czasem też kogoś pooglądamy profil czy coś. A skoro jesteście już 4 lata szczęśliwi to może szukanie niepotrzebnie problemu
napisał/a: lidka_lilu 2015-12-01 11:03
Ogladać może, działać juz nie. Poza tym inne rzeczy wskazuja ze cie zdradza, jesli czujesz ze miedzy wami wszystko jest w porzadku to nie rob afery, ale musicie ogolnie ze soba rozmawiac. Tak jak piszesz o obawach na forum, to powinnas do niego powiedziec z usmiechem ;)
napisał/a: krasnolud1 2015-12-01 11:12
Weźcie skończcie temat, który był poruszony w kwietniu. Osoba która potrzebowała porady ostatnio była na forum 12.04.2015