Autor Wiadomo嗆

Wyrozumia這嗆, wyrozumia這嗆- co to znaczy?

kwiatlotosu
Go嗆
  Wys豉ny: 2009-11-24, 17:34    Wyrozumia這嗆, wyrozumia這嗆- co to znaczy?
Gdzie widzia豉m podobny temat, ale teraz go znale潭 nie mog a mam do Was pytanie.

Jak wygl康a wyrozumia豉 kobieta, czym dla m篹czyzn jest wyrozumia這嗆 i jak powinna si ona objawia? M鎩 facet ci庵le powtarza, 瞠 musz by bardziej dla niego wyrozumia豉, a mi wydaje si, 瞠 jestem a za nadto! :-?
Wypowiadajcie si ;-)

Inon

Do陰czy: 13 Cze 2009
Wys豉ny: 2009-11-25, 12:26   
Bardzo wiele zale篡 od subiektywnej definicji wyrozumia這軼i. Wielu facet闚 stara si pod przykrywk tego s這wa ukry swoje przesadne, a nawet nieakceptowalne zachowania. Wyrozumia這嗆 najog鏊niej to takie zachowanie wobec innych, kt鏎e dalekie jest od os康zania, napastliwo軼i, krytykanctwa, braku tolerancji dla b喚d闚 itp. Jednak w s這wie nie ma okre郵enia granic tego terminu - a przecie wyrozumia這嗆 musi mie (jak wszystko) swoje granice. Trudno odnie嗆 si bardziej konkretnie do tematu nie wiedz帷, jakie zachowania Twojego m篹czyzny zas逝guj wg niego na wi瘯sz wyrozumia這嗆 z Twojej strony. We wszystkim trzeba zachowa umiar, ot co.

Monini
Crazy... :D

Do陰czy豉: 24 Lip 2008
Wys豉ny: 2009-11-25, 12:30    Wyrozumia這嗆, wyrozumia這嗆- co to znaczy?
kwiatlotosu, mo瞠 b璠zie 豉twiej co poradzic jak przytoczysz w jakich sytuacjach co mu si nie podoba.
Ja na przyk豉d wiem, 瞠 nie jestem wyrozumia豉 :-P wiele kobiet pozwala facetowi i嗆 z kolegami na piwko, ja nie ;-) ale to dlatego, 瞠 nie mam ja z kim p鎩嗆, r闚nouprawnienie musi by i w og鏊e jest wiele sytuacji, na kt鏎e wiele os鏏 pozwala, ja-nie, ale to chyba kwestia dogadania :-)

kwiatlotosu
Go嗆
Wys豉ny: 2009-11-25, 16:36    Wyrozumia這嗆, wyrozumia這嗆- co to znaczy?
Chodzi o sytuacje z 篡cia codziennego, np.wkurza mnie jak mnie nie informuje gdzie wychodzi, jak si rzadziej odzywa w ci庵u dnia ni zwykle bo ma jakie tam za豉twienia czy wyjazdy, 瞠 po鈍i璚a mi zbyt ma這 czasu,bo ma prac...itp, itd. Czepiam si o to, 瞠 nie odpisa mi na smsa, albo odpisa po d逝gim czasie, 瞠 nie napisa mi np:"Hej Kochanie" tylko zwyk貫 "Hej" itp.On ci庵le mi powtarza, 瞠 jestem zbyt ma這 wyrozumia豉 :-/
Teraz od jakiego czasu ucz si tej wyrozumia這軼i (cokolwiek ona oznacza wed逝g niego) i nawet nie幢e mi to wychodzi :509: A gdy ju czuj, 瞠 jestem na granicy, bior g喚boki oddech, pij melisk i troch przechodzi :-P
Jestem po prostu ciekawa czego m篹czyzni oczekuj od swoich partnerek? W jakim sensie tej WYROZUMIAΜ列I oczekujecie :?:

bolczyk

Do陰czy: 08 Gru 2009
Wys豉ny: 2009-12-14, 15:38    Wyrozumia這嗆, wyrozumia這嗆- co to znaczy?
wyrozumia這嗆 polega szczeg鏊nie na tym aby i kobieta i m篹czyzna zrozumieli swoje natury og鏊nie natury kobiet i m篹czyzn. To sa dwa inne 鈍iaty. Polecam ksi捫ke pt: "M坒CZY烤I S Z MARSA , KOBIETY Z WENUS" AUTOR: JOHN GRAY

Plasterek

Do陰czy: 22 Gru 2009
Sk康: Ca豉 Polska / Krak闚
Wys豉ny: 2009-12-28, 15:47   
Witam:)

Musisz zapami皻a - m篹czy幡i to nadal w g喚bi serca dzieci - u jednych uwidacznia si to bardziej u innych mniej. Jednak podej軼ie do nich powinno by podobne. Mianowicie m篹czy幡i ci庵le, za pomoc swoich zachowa, sprawdzaj swoje mo磧iwo軼i (dlatego tak cz瘰to si m闚i, 瞠 wychowywa m篹czyzn nale篡 z samego pocz徠ku). Zatem, je郵i m篹czy幡ie pozwolisz na co bez powodu, ot tak - nast瘼nym razem b璠zie trudniej, by powiedzie 'nie'. R闚nie jak z dzieckiem - je郵i co Ci si nie podoba, co uwa瘸sz za 'nie-tak-jak-by-powinno' - musisz dochodzi swoich racji mocnymi i rzeczywistymi argumentami ('bo tak' nie wystarczy).

Ca貫go wywodu w jednym wpisie nie zawre, niech dyskusja si toczy:) Ale w skr鏂ie:
- rozmawiajcie czego oczekujecie od siebie nawzajem i dlaczego (nie dyskutujcie o tym co Wam si nie podoba - takie dyskusje s dobre, ale im jest ich wi璚ej, tym gorzej si dzieje w zwi您ku)
- rozmawiajcie ze swoimi najbli窺zymi czy ich zdaniem Wy nie przekraczacie pewnej linii (i pro軼ie ich by byli szczerzy) - cz瘰to my sami nie widzimy, 瞠 robimy co 幢e. Z regu造 trzecia osoba, jest w stanie szybciej wychwyci te nie軼is這軼i.
- ustalajcie zasady, kt鏎e jednak powinny by dowodem szacunku i mi這軼i, a nie papierkiem podpisanym przez obie strony.

Z mojej strony:
- wyj軼ie na piwo ze znajomymi jest jak najbardziej w porz康ku - ka盥y ma przecie swoje 篡cie - jednak musi to by spotkanie ze wzgl璠u na ch耩 zobaczenia si ze znajomymi, a nie ucieczka od problem闚, stresu rodzinnego, oderwania si od rzeczywisto軼i. Przyk豉d, m鎩 znajomy, w ka盥y czwartek umawia si ze znajomymi z pracy na wsp鏊n posiad闚k przy piwie i bilardzie.

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: