Zapalenie prostaty

napisał/a: anik55 2013-12-02 21:37
Witajcie. Czy jest tu na forum ktoś kto spotkał się z problemem prostaty? Przypuszczam ze moj partner ma zapalenie prostaty, choć pewności nie mam. Ale jak sobie z tym radzicie?
napisał/a: Darunia291 2013-12-07 23:32
Mąż koniecznie musi isc z tym do urologa, albo najpirw niech wykona badanie PSA prywatnie. Bo inaczej bedzie czekac długo na jego wykonanie. Mąż czeka na wynik. Nie jest łatwo, bo chodzi bardzo czesto do toalety i do tego odczuwa ból podczas oddawania moczu i ból z krocza promieniuje do pachwin. Bez wyniku niewiele można zdziałać.
napisał/a: anik55 2013-12-09 22:36
Tylko on sie tym nie przejmuje. Twierdzi ze przesadzam i jemu nic powaznego nie dolega. Czy przekonywałaś męża do wykonania badania?
napisał/a: Darunia291 2013-12-10 23:07
Nie miałam wiekszego problemu z przekonaniem męża do badania. raczej jest ugodowym człowiekiem i zdawał sobie sprawę z konsekwencji nieleczenia problemu prostaty. Bierze tylko [reklama usunięta] i czekamy na wyniki. Bo takie zamartwianie sie nic nie da.
napisał/a: marmurka 2014-03-10 22:22
Gorzej jak nie chce iść do lekarza, tak jak mój i tylko udaje że się nic nie dziej. Co zrobić?
napisał/a: Lennart 2014-03-25 17:13
spróbuj z suplementami a jak mu nie pomoże to zmuś go do wizyty u lekarza. polecam [mod:reklama usunięta] ziołowy suplement, skuteczny