Impreza firmowa

napisał/a: pcheelka 2010-05-15 23:49
W czerwcu mam zorganizować plenerową imprezę dla około 70 osób :) Będzie o impreza koncząca rok szkolny w szkole języtkowej. Będą na niej pracownicy szkoły, czyli lektorzy i pracownicy administracji.
Chciałam zapytać czy możecie mi pomóc w pomyśle na tę imprezę? Jaki temat przewodni mógłby być tej imprezy?
Pani Dyrektor zasugerowała mi, że tremat mógłby być związany z tematyką szkoły, no ale co?
Ja pierwotnie myślałam o imprezie w tematyce mistrzostw świata w piłce nożnej - mężczyźni przebraliby się za piłkarzy, a kobiety za afrykanki :] byłoby ciekawie :]
Proszę o pomoc i sugestie :)
napisał/a: carina33 2010-05-24 13:27
widać nikt nie wpadł na genialny pomysł. Są takie firmy które pomoga ci zorganizować imprezę i maja doświadczenie.
napisał/a: pcheelka 2010-05-24 13:55
No tak - sęk w tym, że ja nie chcę zatrudniać innej firmy na realizację takiego zadania, gdyż przede wszystkim to podwoi koszty tej imprezy.
Myślałam, że ktoś z Was już organizował coś takiego w swojej firmie i może ma ciekawe pomysły :)
Z samą organizacją nie mam problemów, raczej z jakimiś ciekawymi rozwiązaniami, których mam prawo nie znać w związku z brakiem większego doświadczenia.
napisał/a: kimala 2014-08-25 12:52
W lipcu mieliśmy imprezę firmową - Zielona Polana w Łączkach, to prawie w Bieszczadach. Szef twierdzi, że zorganizował nam szkolenie z noclegami i zabawą w cenie samej konferencji w mieście. Mieliśmy grillowanie, wieczorną imprezę, paintball, ogólnie bardzo dużo się działo. Basen, plaża - piękna zabawa - uciekajcie jak najdalej od miasta
napisał/a: darmon2 2014-08-27 09:21
Najlepiej wynająć firmę.
napisał/a: ingusia11 2015-01-30 11:09
jest jakiś pomysł. CHociaż czasami można lepiej wiele rzeczy załatwić.