Nauka języków obcych

napisał/a: raatsy 2017-01-28 18:51
trochę bym miała obawy przez nauką angielskiego przez same piosenki i filmy bo tam słownictwo to często slang, zresztą jak w polskich piosenkach, czasami się ich nie da zrozumieć :D albo co autor miał na myśli, wyjazd do Anglii to też zależy gdzie się pracuje, można mieć taką pracę że jest się wśród Polaków i język w ogóle nie pójdzie do przodu
napisał/a: Merry_Jane 2017-03-02 13:56
Najlepszy byłby kurs w szkole językowej, albo ostre korki z profesjonalistką.
napisał/a: Noraka 2017-03-15 10:21
Jestem podobnego zdania.Sama potrafię się porozumieć w stopniu podstawowym i cały czas się uczę.
napisał/a: alb.kla 2017-03-29 14:43
Najlepiej sobie postawić cel i do niego dążyć. Możesz sobie obiecać nagrodę za każdy zdany test, etap nauki. Zawsze to jakaś motywacja :)
napisał/a: raatsy 2017-05-14 21:34
te ostre korki ciekawie zabrzmiały :D dla mnie najskuteczniejszą opcją jest kurs tylko też dużo zalezy od szkoły, ja jestem z nauki w speak upie zadowolona, sporo znajomych chodzi na różne kursy i wiem że opinie są różne, ci którzy chodzą ze mną do speak upa to najmniej narzekają ;)
napisał/a: quemagda 2017-10-25 09:07
Niedawno zamawiałam darmowy kurs niemieckiego od Tomasza Zalewskiego i jestem mile zaskoczona. Jak coś jest darmowe to często do niczego, a tutaj dostałam na maila bardzo fajnie przygotowany komplet materiałów. Zalewski prowadzi też kursy online przez Skype, ale z tego jeszcze nie korzystałam więc się nie wypowiem. W każdym razie materiały ma pomocne, już lepiej szprecham A mam wszystko może od tygodnia.
napisał/a: kaammaa 2018-10-25 13:19
ja słucham często audio booków w samochodzie. Niby tylko 15 minut, ale zawsze jakiś zwrot/słówko zostanie w głowie
Kitka03
napisał/a: Kitka03 2019-03-15 14:14
I podcasty też są ekstra, jeszcze można się czegoś ciekawego dowiedzieć na przykład do pracy :) Ale takie lżejsze tematy też są.
napisał/a: mazi88 2019-08-29 22:01
a uczyć się języków wolicie w zaciszu domowym czy gdzieś w jakieś szkole??
Kuzynka szuka zajęć w Warszawie. Znalazł szkołę Katarina. Macie jakieś opinie o niej?