Szkolenia z urzedu pracy

napisał/a: zasaaa 2013-09-16 13:05
Długo byłam bezrobotna i po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy znalazłam ogłoszenie w internecie. Urząd opłacił szkolenie. Teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam [mod:reklama usunięta] Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Może spróbujesz tego? Można u nich dostać potem rabat na włosy. Zajrzyj sobie na ich stronkę. Pozdr !
napisał/a: karolka31 2013-10-29 22:17
A juz myślałam, że naprawdę jakieś pozyteczne wskazówki tu znajdę ;)
napisał/a: kimala 2014-07-24 14:56
A jakie są szanse na dostanie teraz środków z UP na szkolenia?
Interesuje mnie tematyka kosmetyczna. Czy otrzymanie środków jest realne?
napisał/a: rabunia89 2014-07-27 16:36
To zależy od danego UP. Każdy UP ma całkowicie inną pulę środków. Może być tak że w jednym mają dużo na szkolenia, a w innym nie.
Musisz się wybrać do swojego UP i sprawdzić co z kasą. A poza tym dana firma musi mieć z nimi umowę. Nie każde szkolenie można tak finansować.
napisał/a: kimala 2014-07-28 07:18
No to daj mi przykłady dobrych szkół kosmetycznych przy których na pewno można dostać środki na szkolenie. No i jeszcze jakie są mniej więcej warunki?
napisał/a: Jadzia83 2014-07-28 12:39
Najlepiej zadzwoń do UP i dowiedz się wszystkiego z pierwszej ręki.
napisał/a: zbychun22 2014-08-23 16:54
W urzędzie pracy jest wiele tego typów kursów oprócz fryzjerki, są kosmetyczki, florystki i sprzątaczki.
kannan
napisał/a: kannan 2015-08-28 16:48
U mnie wcale nie ma kursów dotyczących nowych narzędzi, pracę znalazłam ale nie wiem czy sprostam wymaganiom bo tam części pracy odbywa się na https://www.oktawave.com/pl/