gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)

napisał/a: charlize91 2013-10-30 10:11
Jesienią najpiękniej jest w górach. My byliśmy ostatnio w [mod:reklama usunięta] Cisza, spokój i ta piękna złota jesień. Bajka po prostu. W Poznaniu jakoś tej jesieni tak nie widać:)
napisał/a: AnusiaSka 2013-10-31 17:10
W Nałęczowie jest bardzo ładnie, polecam również Złotoryję ;)
napisał/a: zzabajone 2014-01-28 13:08
Zwiedzanie Polski też uskuteczniamy :) Jesienią nie ma już tłumów wycieczek, więc spokojnie można sobie pospacerować. Kazimierz Dolny, Toruń i Sandomierz mamy już za sobą. W tym roku postawiliśmy na bierny wypoczynek :) Pojechaliśmy do Uniejowa pokąpać się w basenach, zrelaksować.
napisał/a: adam992 2014-01-29 16:29
Ja polecam tanie bilety i wyjazd do jakiegoś europejskiego miasta.
napisał/a: Roztocz 2014-02-21 12:36
ja lubię podróże stopem :)
elzbieta3
napisał/a: elzbieta3 2014-02-21 13:10
Wprawdzie za oknem juz bardziej wiosna niz jesień, ale na weekend polecam zdecydowanie wyjazd do którejś z europejskiej stolic. Kupując wczesniej bilet można polecieć za grosze.
napisał/a: myszka6666 2014-02-26 10:46
Ja uwielbiam góry i to o każdej porze roku, choć rzeczywiście jesienią jest może nieco mniej tłoczno:) Kiedyś też pojechaliśmy nad morze w październiku:) Co prawda kąpiel w morzu i opalanie odpadają, ale i tak było super. Przede wszystkim już nieco niższe ceny i więcej przestrzeni:)
BorysekA
napisał/a: BorysekA 2014-03-31 14:01
Cześć
Już niedługo będziesz mogła zainspirować się odwiedzając nowy portal dla podróżników- [mod:reklama usunięta]. Zaznaczysz na mapie interesujące cię miejsca, a system sam wygeneruje ci trasę wycieczki i podpowie co można zrobić, zobaczyć, jakie wyzwania czekają na miejscu. Do tego jeszcze będzie można wyszukać lot, hotel, ubezpieczenie. Dużo fajnych możliwości, które pozwolą samodzielnie zorganizować sobie super wakacje bez biura podróży. Jest już strona na fb, będą ekstra konkursy na start
[mod:reklama usunięta]
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
eDom
napisał/a: eDom 2014-07-09 01:47
ania napisal(a):Ja uwielbiam góry i to o każdej porze roku, choć rzeczywiście jesienią jest może nieco mniej tłoczno:) Kiedyś też pojechaliśmy nad morze w październiku:) Co prawda kąpiel w morzu i opalanie odpadają, ale i tak było super. Przede wszystkim już nieco niższe ceny i więcej przestrzeni:)


Faktycznie, morze jesienią to świetny pomysł. Spacery po plaży o tej porze roku to zupełnie inna bajka niż w sezonie, gdzie turystów jest od groma :)
agnes66
napisał/a: agnes66 2014-09-19 18:19
Ja jestem za górami. Jakoś mi bliżej do nich niż do morza. Z mężem lubimy takie weekendowe wyjazdy. Teraz mamy więcej czasu. Dzieci odchowane itp. Po 40 takie wyjazdy nabierają innego wymiaru ;) Byliśmy parę miesięcy temu w Świeradowie Zdroju i świetnie się bawiłam. Kupiliśmy sobie pobyt w pakiecie rowerowe lato w pensjonacie [reklama usunięta] i dużo korzystałam z tamtejszych tras rowerowych. W samym pensjonacie też można było spędzić fajnie czas i dodatkowo przytyć parę kilo bo jedzenie mają pycha ;)
napisał/a: lisa-marie 2014-09-26 19:16
Polecam (choć do dość sztampowe) ale Zakopane. Przepiękne i mnie się strasznie podoba. Albo morze. Byliście kiedyś np. w Gdańsku i Trójmieście jesienią? Na pewno jest tam ciekawie :)

A tak to mogę jeszcze polecić Łódź :)
napisał/a: Kamila102 2014-10-13 14:01
Ja polecam Czorsztyn. ładne widoki, zapora, ruiny zamku i inne. W sam raz na weekend.
Naprawdę jest cudownie.
_________
Polecam tanie farby akrylowe