Autor Wiadomość

gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)

germa

Wysłany: 2009-10-02, 23:30    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
chciałam pojechać z mężem na romantyczny wypad w jakieś fajne miejsce w Polsce. zbliża się nam okrągła rocznica ślubu, wiec warto byłoby jakoś "zaszaleć" tzn znaleźć ładny hotel, fajne miasto i jakieś romantyczne miejsca w tym mieście - kafejki, kawiarenki. może możecie coś polecić?

monia81
żaba Monika ;)

Wysłany: 2009-10-03, 12:41    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
o fajny temat :)
z chęcią też poznam takie miejsca :)

kasia_b

Wysłany: 2009-10-03, 12:49    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
germa, zależny z jakich okolic jesteś i jak daleko chcecie pojechać
z moich okolic niezawodny jest Kazimierz Dolny - jesienią wygląda cuuuuuuudownie bo mieni się kolorami jesiennych liści :serce:
jesienią pięknie jest też w Bieszczadach i jak na tę porę potrafi być ciepło g:)

AGA.F

Wysłany: 2009-11-05, 09:18   
Skoro to okrągła rocznica ślubu to może pomyślcie jednak o dalszym wyjeździe, może ciepłe kraje? Podpowiem wam, że bp itaka ma na swojej stronie zakładkę - romantycznie, tam z pewnością byście znaleźli coś na taką podróż, warto sprawdzić bo to akurat nic nie kosztuje, szczęścia życzę!

err
Gość
Wysłany: 2009-11-05, 09:57    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
a może Arłamów na podkarpaciu? :) w jesieni musi tam być pięknie.

Misia7

Wysłany: 2009-11-05, 11:21    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
Ja polcema Rymanów- Zdrój. Pięknie miejsce, spokojne, dużo zieleni, ogromny park. Mijscowość typowo wypoczynkowa. :-)

milena70

Wysłany: 2009-11-05, 14:08   
Ja chyba jednak zdecydowałabym sie na nasz Bałtyk. W sumie tam teraz pusto ,nie ma tłumów.A i teraz mozna jeszcze szybko zarezerwowac sobie fajny hotel...

all

Wysłany: 2010-09-14, 20:15    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
Podbija temat .Jestem z okolic Bydgoszczy ,co polecić Panie i Panowie na romantyczny weekend na początku października .Może morze ? ale gdzie dokładnie ,chodzi mi o to żeby nie spędzić 12 godzin w aucie na dojazd ;)

mazepa78

Wysłany: 2010-09-22, 11:11    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
A może Góry Świętokrzyskie? Kilka lat temu spędziliśmy tam z mężem kilka dni, było super, naprawdę można odpocząc od zgiełku i pracy, piękne lasy i góry. Góry nie są wysokie, trasy są latwie więc nawet nie wprawieni w wyprawach turyści sobie poradzą. A można tam znaleźc pełno romantycznych zakątków, żródełko św. Franciszka czy Jaskinia Raj... Pięknie jest na dzikich polankach i podobno można spotkac czarnowce ! aahh rozmarzyłam się :-) :-)

zuza_zuzanna

Wysłany: 2013-06-12, 20:38   
Osobom z wielkopolski polecam malownicze miasteczko Wargowo i [mod:reklama usunięta] ;)

jusita

Wysłany: 2013-06-25, 16:37    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
Jesli jesień to najlepiej góry a najpiękniejsze jesienią są oczywiście Bieszczady.

tereska12345

Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2013-07-03, 16:14    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
ojjjj ja wiemmm... ja juz od dawna zbieram sie by jesienia skoczyc na pare dni do Pragi, wyobraz tylko sobie... chodzisz po pieknej Pradze w grubej puchatej kurtce, calujesz sie z chlopakiem na moscie Sw. Piotra, a pozniej lecicie po godzinie spaceru na grzane piwo do pobliskich pubow, ktorych jest tam pelno - swietne miejsca zarowno na wypad z facetem jak i z przyjaciolmi! :564:

[ Dodano: 2013-07-03, 16:16 ]
zapomnialabym dodac, wiem, ze napisalas, ze chcesz jechac gdzies w miejsce polozone w Polsce, ale teraz firma PolskiBus jak wykupisz odpowiednio wczesniej na stronie internetowej bilet to podroz do Pragi wyniesie Cie zaledwie 12 zlotych, wiec mysle, ze warto, a piwo i knajpy tansze niz u nas, a klimat o wiele lepszy niz w polskich lokalach

ypsilon

Wysłany: 2013-07-26, 11:49    ...
Ja ze swojej strony mogę Wam polecić taką miejscowość jak Czeladź. Raz na jakiś czas z moim partnerem wyjeżdżamy tam na weekend, aby naładować akumulatory i mieć siłę do nowy wyzwań. Bardzo upodobaliśmy sobie [reklama usunięta]. To fajna odskocznia od tych wszystkich snobistycznych miejsc, które wszystkie wyglądają tak samo.

arek87

Wysłany: 2013-08-16, 11:25   
Ktoś poleca jakieś fajne miejsce na weekend w klimacie Pałacu w Wąsowie ?

eDom

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2013-09-16, 17:13    gdzie pojechać na jesienny weekend - szukam inspiracji:)
Naszym zdaniem najlepszym pomysłem na weekendowe wypady jest zwiedzanie Polski:) Podróż z reguły trwa krócej, niż w przypadku podróży zagranicznych, dzięki czemu możemy spędzić więcej czasu na miejscu.

[mod:reklama usunięta]

Odpowiedz do tematu