najtansze oc? gdzie? nie mam znizek

napisał/a: milena70 2010-02-23 21:12
No oczywiscie ze sie zgadza.Ale to co ??? juz nie ma co liczyc na dobre intencje ubezpieczycieli ?
Nie ma takich ,którym mozna zaufac i nie bac sie ze w razie "awarii" beda problemy z wypłata odszkodowań ?
napisał/a: sorrow 2010-02-23 21:24
milena70, oczywiście, że można zaufać. Natomiast zadawanie pytania czy zaufani, czy directy jest pozbawione sensu, albo trąci próbą reklamy jednego z "zaufanych". Podział na zaufanych i directy jest idiotyczny, bo mnie jeden z "zaufanych (a nie directów) właśnie zrobił w trąbę na kilkaset złotych miesiąc temu. No i to nie jest dla mnie zaufany, mimo, że nie jest directem. Mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśli.
napisał/a: milena70 2010-02-25 20:57
Oczywiscie , rozumiem.
Tylko ze pewnie wiekszosc ludzi tego niestety - nierozumie.I tak finalnie wybieraja najtańszego ubezpieczyciela.
napisał/a: ~gość 2010-02-26 08:12
Tylko jak wybrać tą najlepszą, to że jeden klient nie miał problemów z dana firmą nie musi znaczyć że drugi nie będzie miał.
No i drogi ubezpieczyciel wcale nie znaczy lepszy.
przykładem jest generali, ceny raczej z wyższej półki, istnieje od paru ładnych latek a odszkodowania z ac trzeba dochodzić w sądzie.
napisał/a: czuczu2 2010-06-28 16:20
W sądzie o kurcze to trochę słabo, znasz z autopsji jakiś przypadek może coś nam opowiesz.
napisał/a: salonowy 2010-07-28 22:16
Grunt to solidny, pewny, doświadczony ubezpieczyciel, co oferuje szeroki zakres ubezpieczenia.
napisał/a: czuczu2 2010-10-14 21:15
Jak byście mieli ochotę skonsultować się z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń to jest teraz ku temu okazja ;) [link usunięty] przez kilka najbliższych dni.
napisał/a: kumpelkanaszelkach 2010-10-14 23:00
ja mam w allianzie, jestem bez zniżek i nawet u niektórych 50% wzwyżkę, i stare auto... od poprzedniego właściciela którego kupywałam w Hestii miałabym zapłacić tyle ile kosztowało samo auto
napisał/a: milena70 2010-10-17 17:53
Ja mysle ze tak jest w przypadku kazdego produktu-jak chociazby polisy na życie.
Tutaj trzeba przeszukiwac i porównywac rózne oferty zeby móc cos wybrac.
napisał/a: salonowy 2010-10-26 13:14
Zdecydowanie tak. Ale tylko pod względem ceny, a nie w przypadku takich produktów jak te łączące ubezpieczenie i oszczędzanie, również elastycznośc produktu, czy wypłacalnośc i doświadczenie ubezpieczyciela.
napisał/a: czuczu2 2010-10-26 21:24
Gazeta Bankowa przeprowadza ranking firm ubezpieczeniowych. W ubiegłorocznym zestawieniu niekwestionowanym liderem rynkowym w obu kategoriach było [Mod: reklama usunięta]. Wyniki rankingu zostaną opublikowane w listopadowym wydaniu Gazety Bankowej. Towarzyszyć będą im analizy rynku ubezpieczeniowego przygotowane przez ekspertów wC, jurorów i dziennikarzy Gazety Bankowej. Ciekawe...
napisał/a: Nomik 2011-02-10 12:36
Najlepiej moze jest skorzystac z wszelkiego rodzaju porównywarek.To czesto okazuje nie najbardziej pomocne,własnie kiedy szukamy dla siebie odpowiedniego ubezpieczyciela.