Autor Wiadomość

najtansze oc? gdzie? nie mam znizek

joanka23

Wysłany: 2009-07-07, 10:16    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
hej kapnelam sie dzis ze skonczylo mi sie ubezpieczenie na cc, nie mam znizem zadnych 29 lat prawko od 2001. gdzie najtaniej sie ubezpieczyc?

err
Gość
Wysłany: 2009-08-03, 13:47    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
jeszcze pojemność podaj.
Najprawdopodobniej w inter risk.

maleństwo_

Wysłany: 2009-08-04, 10:57    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
joanka23 napisał/a:
nie mam znizem zadnych 29 lat prawko od 2001

hmm dziwne... Ja mam 20lat, od 18roku życia prawko... Po roku już miałam zniżkę, za kontynuację i bezwypadkową jazdę. Jedynie tam chyba zwyżka za wiek była... Ubezpieczałam się w allianzie.

err
Gość
Wysłany: 2009-08-04, 11:49    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
maleństwo_ napisał/a:
hmm dziwne... Ja mam 20lat, od 18roku życia prawko...

bo Ty ubezpieczałaś samochód na siebie bądź byłaś współwłaścicielem.
joanka23 jeśli nie ubezpieczała samochodu to nie ma zniżek.

dark_salve

Wysłany: 2009-12-19, 01:05    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
A ja Wam powiem tak. Jak kupiłem 3 lata temu auto to też się zastanawiałem gdzie mnie najtaniej wyjdzie (bo większość przecież szuka najtańszego). I poszedłem do dwóch punktów (ale nie jednego ubezpieczyciela) "pośredników" u których można się ubezpieczyć w różnych firmach. I zapytałem która ubezpieczalnia ma dla mojego pojazdu (podałem markę, model, rok i silnik) najtańsze ubezpieczenie OC. I jak dla mojego (rocznik '92) okazał się Allianz. Mój tata natomiast swoje dwa auta i przyczepkę ma w Link4. Wcześniej miał w PZU ale tam z niego zdzierali i robili problemy. Także najlepiej się przejść chyba do kilku i zapytać o konkretną cenę OC dla danego auta.

:gitara:

Magda_86
Gość
Wysłany: 2009-12-21, 19:37    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
Zgadzam sie z dark_salve, najlepiej popytac. Ja jestem w Axa ale tylko dlatego ze zaproponowano mi korzystne warunki no i jakas tam znizke mam g;) natomiast moj brat i narzeczony sa ubezpieczeni w HDI i nie narzekaja a ceny super, wiec ja od przyszlego roku pewnie tez ide do HDI g:P

err
Gość
Wysłany: 2009-12-22, 09:14    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
wiecie jak podrożało OC? masakra... ubezpieczonych w compensie do 28 roku życia czeka niemiła niespodzianka...

czuczu

Wysłany: 2009-12-23, 15:35    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
Może w PZU spróbuj coś wytargować...

dark_salve

Wysłany: 2009-12-23, 16:15    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
Magda_86 napisał/a:
Ja jestem w Axa ale

A ja tam nie jestem z jednego powodu - bo pracując w firmie która współpracowała z AXA, to był jeden z produktów który odradzali klientom - brać różne rzeczy z AXA ale nie OC.

Magda_86 napisał/a:
moj brat i narzeczony sa ubezpieczeni w HDI i nie narzekaja a ceny super, wiec ja od przyszlego roku pewnie tez ide do HDI

miałem też tam swoje ubezpieczyć, no ale Allianz przebił cenę :D

Magda_86
Gość
Wysłany: 2009-12-23, 16:57    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
dark_salve napisał/a:
brać różne rzeczy z AXA ale nie OC.
dlaczego??

dark_salve

Wysłany: 2009-12-23, 22:55    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
Magda_86 napisał/a:
dark_salve napisał/a:
brać różne rzeczy z AXA ale nie OC.
dlaczego??

szczegóły znają tylko dyrektorzy i kierownicy, pracownikom tylko powiedzieli że wszystkie produkty AXA możemy sprzedawać ale OC odmawiać i za żadne pieniądze nie zgodzić się na podpisanie z klientem. Niestety nie wiem dlaczego.

Monini
Crazy... :D

Wysłany: 2009-12-24, 22:55    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
Magda_86 napisał/a:
natomiast moj brat i narzeczony sa ubezpieczeni w HDI i nie narzekaja a ceny super, wiec ja od przyszlego roku pewnie tez ide do HDI

my kiedy chcieliśmy zarejestrować kolejne auto na męża zrezygnowaliśmy z PZU na rzecz HDi, bo było o połowę tańsze, teraz przy 2 autach jest jeszcze większa zniżka, co prawda cena nie spadnie, ale jest konkurencyjna, dodatkowo zniżki współmałżonka przechodzą na drugiego... jedynie nie udzielono mi informacji jak jest w przypadku wypadku, czy oboje dostają wzwyżkę czy nie :roll:
ale tak to polecam :-D

Porównywałam ceny różnych zakłądów przez Internet i jednak nasze ubezpieczenie daje najlepsze ceny :radocha:

Iria

Wysłany: 2009-12-25, 00:51    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
Ja kupiłam swoje pierwsze auto 2 miesiące temu, mam 22 lata, prawo jazdy od czerwca 2007, pojemność auta 1,2l.
Również skorzystałam w pomocy biura ubezpieczeniowego, które zaproponowało mi OC w Allianz.
Przy moich warunkach (auto jest zarejestrowane i ubezpieczone na mnie) płacę w skali roku 1070 zł, z możliwością nawet 30% zniżki za bezszkodową jazdę po roku czasu :)

W każdej innej firmie OC wychodziło mi 1400-1800 zł :/

J'ai su tout de suite que c'était le bon. Je ne pouvais pas l'expliquer mais je le savais...

err
Gość
Wysłany: 2009-12-25, 09:42    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
kurcze, u nas na ten Twój Iria samochód wyszłoby 670... czasem dobrze jest mieszkać w galicji :D

dark_salve

Wysłany: 2009-12-25, 23:26    najtansze oc? gdzie? nie mam znizek
Ja za swojego zapłaciłem ok 320zł razem z NW (bez wyszło jakoś 270 z hakiem) ale mam zwyżkę 30% za wiek. Czyli za rok będę miał jeszcze mniej do płacenia (60% za bezszodową jazdę, 10% za kontynuacją i od aktualnego jeszcze 30% mniej za wiek). Czyli sądzę że ok 200zł na cały rok będę płacił - o ile jeszcze będę miał to autko.

Odpowiedz do tematu