Po wakacjach.

eDom
napisał/a: eDom 2013-08-28 14:41
Wakacje prawie za nami. Jak udały się Wasze urlopy? Macie jakieś zaskakujące lub śmieszne doświadczenia? Podzielmy się wrażeniami:)
napisał/a: dunia1 2013-10-28 18:07
yhym.... byliśmy z rodziną nad tak beznadziejnie brudnym i zaniedbanym jeziorem, że już nigdy nie wyjade na urlop bez sprawdzenia opinii o miejscu...
napisał/a: bachatera 2013-10-29 12:20
ja byłam na Majorce :) pierwszy raz pojechałam nie mając nic zaplanowaneg/ zarezerwowanego (poza biletami na samolot). Rewelacyjna przygoda, spanie w schroniskach, trochę gór, morze, cudnie. Polecam wszystkim odkrywanie wyspy na własną rękę
napisał/a: pychotko 2013-10-30 09:50
super! trochę ryzykownie, ale do odważnych świat należy! :)
napisał/a: charlize91 2013-10-30 10:06
Rzeczywiście odważny ten wyjazd na Majorkę:) Ja bym się nie odważyła. Bez rezerwacji jedynie mogę podróżować po Polsce bo wiem że zawsze mam w miarę blisko do domu:)
W tym roku nocowaliśmy w [mod:reklama usunięta] w Sarbinowie. To był taki spontaniczny wyjazd by naładować trochę akumulatory przed ślubem, który już za dwa tygodnie :D:D:D:D Nagraliśmy też nad morzem podziękowania dla rodziców, fajnie to wyszło:)
monikaK21
napisał/a: monikaK21 2013-11-02 16:45
Teraz to raczej trzeba planowa sylwestra :)
napisał/a: AnusiaSka 2013-11-05 14:06
A super, ja byłam w Barcelonie (czadowe miast, polecam!!!!) a na sylwestra jadę do Finalndii :D:D:D

Troche się boję, że zmarznę (albo raczej zamarznę....) ale moze nie bedzie tak zle, heheh