Tantra

napisał/a: kimbra 2014-12-29 20:01
Cześć, Od jakiegoś czasu korci mnie wypróbowanie masażu tantrycznego. Dziewczyny czy korzystałyście już a takich egzotycznych możliwości? Jakie wrażenia? Mam dużo oporów ale namawia mnie przyjaciółka
Czy ktoś mógłby polecić jakiś gabinet , salon w stolicy na okres sylwestra?
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku.
Kimbra :)
napisał/a: paula999 2015-01-28 12:06
niestety nie korzystałam ale moja znajoma była na takim masażu i była zachwycona.
napisał/a: Tabetrlis 2015-02-13 09:48
Muszę przyznać , że nieco bawi mnie ten temat.
Już widzę jakie tolerancyjne byłybyście gdyby mężowi pani ładna masowałaby penisa za kasę.
Kiedy ja pokazywałam kawałek cycka obcemu facetowi w miejscu publicznym, to nie mówiłam później, że wietrzyłam stanik.
Jak ma się odwagę coś robić powinno się mieć odwagę nazwać to po imieniu. A nie wciskać takie kity, że jak powiedziałam na głos jak nazywacie tę usługę mój mąż i asystent parsknęli na stół herbatą.
Like_a_virgi
napisał/a: Like_a_virgi 2015-05-04 16:49
Tabetrlis napisal(a):Muszę przyznać , że nieco bawi mnie ten temat.
Już widzę jakie tolerancyjne byłybyście gdyby mężowi pani ładna masowałaby penisa za kasę.
Kiedy ja pokazywałam kawałek cycka obcemu facetowi w miejscu publicznym, to nie mówiłam później, że wietrzyłam stanik.
Jak ma się odwagę coś robić powinno się mieć odwagę nazwać to po imieniu. A nie wciskać takie kity, że jak powiedziałam na głos jak nazywacie tę usługę mój mąż i asystent parsknęli na stół herbatą.

Ej, ale one piszą, ze same by spróbowały, a nie że wysłałyby męża :D