Dziecięce akcesoria do ogrodu

napisał/a: sylwusia8 2014-08-25 17:52
Witam,

Planuje zakupić kilka fajnych akcesoriów do ogrodu dla moich pociech, jednak jest tego tak dużo, że sam nie wiem co wybrać. Może macie jakieś doświadczenie w tej materii? Na razie skłaniam się ku takim zjeżdzalniom [mod:reklama usunięta] choć nie wiem jeszcze na ile jest to bezpieczne i czym to do ziemi przymocować ;) myślę też o zwykłym domku i dmuchanym basenie. Huśtawka mnie trochę przeraża...;)
napisał/a: inkaj 2014-09-01 09:10
Huśtawka jest obowiązkowa!!! A zjeżdżalnie i basenik są super :)
napisał/a: Metronea 2014-09-02 00:08
Też uważam, że huśtawka, może być drewniana na linkach wówczas jest lekka, albo takie kosze-talerze plecione z lin są super i bezpieczne.
napisał/a: katjusza2 2014-09-02 08:34
Huśtawkę każde dziecko musi mieć!
napisał/a: dariusz.mutants 2014-09-03 21:13
zjeżdzalnie raczej też.
napisał/a: victoriassecret 2014-09-28 15:58
Dla dzieci fajnym urozmaiceniem do ogrodu dla dzieci jest fontanna. Ja swoim kupiłam taką: [mod:reklama usunięta] i nie dość, że ładnie ozdabia mój ogród to dzieci mają frajdę, uwielbiają biegać pod nią i chlapać się wodą.
napisał/a: vivini 2015-05-05 21:48
Widzę że to stary temat, ale może ktoś wie gdzie można kupić ładną huśtawkę drewnianą do ogrodu? jak szukam to pokazują się same badziewne....
napisał/a: ZygfrydSala 2015-05-27 10:42
Koniecznie do ogrodu huśtawka dla dziecka, ślizgawka,dmuchany basenik i piaskownica. Dzieci oszaleją z radości.
iwonakot86
napisał/a: iwonakot86 2015-07-02 12:53
My mamy huśtawkę trzystanowiskową z firmy Kettler. Polecam
napisał/a: mietkowy 2015-07-06 16:19
Huśtawka, jak najbardziej! To nie tylko dla dzieciaków frajda, ale dla dorosłych też :) Ja swego czasu też poszukiwałem dla dzieciaków jakieś ogordowej rozrywki po niskich kosztach i taką huśtawkę sam zrobiłem :) Generalnie polecam czerpac inspiracje stąd - [mod:Reklama usunieta] zawsze coś ciekawego może do głowy wpaść :)
napisał/a: barteezz19 2015-07-22 13:25
Do ogrodu dobrze będzie kupić stolik i zestaw foteli. Do tego przyda się parasol chroniący przed słońcem.
A gdy masz dzieci można pomyśleć o jakiejś huśtawce, zjeżdżalni lub basenie.
napisał/a: Gośka z Wawy 2015-07-26 17:29
Huśtawka, piaskownica i basen w wakacje to moim zdaniem obowiązek :) tak wspominam swoje dzieciństwo... natomiast z tego co wiem (po znajomych) to domowe place zabaw w stylu zameczku to się nie sprawdzają... trampolina tak samo - mega wydatek, a dziecko pobawi się tydzień i tyle... to co tradycyjne jest zwykle najlepsze...