Gdzie na weekend czerwcowy?

eDom
napisał/a: eDom 2014-05-28 14:26
Weekend czerwcowy jest w tym roku tak samo długi jak majówka, więc nauczeni doświadczeniem czterodniowego urlopu możemy zaplanować coś fajnego :) Gdzie byliście w maju? Co planujecie na czerwiec? :)
napisał/a: Miętowa26 2014-05-28 16:08
Na majówkę nie musiałam się nigdzie ruszać :) bo "kilka kroków" od domu jest plaża :) więc od rana do południa siedziałam na plaży a później na działeczce na grillu. A co do czerwcowego weekendu to spędzę...... w warszawie u rodziców. :)
napisał/a: romenai 2014-05-31 10:06
[mod:reklama usunięta] - ja polecam wypad tutaj :) fajne pole namiotowe, można także wynająć przyczepę, a miejsce idealne na wypady na hel lub władysławowa
napisał/a: Lu78 2014-06-01 19:59
Ja zapraszam do swojego rodzinnego Poznania jeśli ktoś nie był. Sama najprawdopodobniej wybiorę się na Mazury. Z ciekawych miejsc w Polsce polecam jeszcze Wrocław, jest przepiękny!
eDom
napisał/a: eDom 2014-06-05 12:00
Lu78 napisal(a):Ja zapraszam do swojego rodzinnego Poznania jeśli ktoś nie był. Sama najprawdopodobniej wybiorę się na Mazury. Z ciekawych miejsc w Polsce polecam jeszcze Wrocław, jest przepiękny!


Poznań jest świetnym miastem, przepiękna starówka i dużo rozrywek ;) A gdzie dokładnie jedziesz na Mazury? Wynajmujesz domek?

[ Dodano: 2014-06-05, 12:01 ]
Miętowa26 napisal(a): Na majówkę nie musiałam się nigdzie ruszać :) bo "kilka kroków" od domu jest plaża :) więc od rana do południa siedziałam na plaży a później na działeczce na grillu. A co do czerwcowego weekendu to spędzę...... w warszawie u rodziców. :)


Świetnie, fajnie jest mieć plaże tak blisko :) Wakacje też lubisz spędzać w domu?
napisał/a: maciek0zieli 2014-06-10 14:42
Ja w maju byłem nad morzem, a w czerwcu jadę do babci na wieś.
napisał/a: Andzia303 2014-06-11 10:32
W góry - Bieszczady za tydzień :)
napisał/a: marmurka 2014-06-11 14:48
A może coś egzotycznego, lot taki się jakiś znajdzie...
napisał/a: errr 2014-06-11 17:34
ja mam nadzieję, że nam się uda w Bieszczady wyskoczyć choć na trzy dni :) chciałabym :)
napisał/a: Baśka1190 2014-06-14 10:11
LAZUROWE!!
Świetnie usytuowany, dobrze zorganizowany czysty i spokojny zakątek przecudnego Chłapowa, pod namioty wybraliśmy się pierwszy raz od wielu lat i wszyscy byliśmy zachwyceni POLECAMY!!!
napisał/a: sylwuchafl 2014-06-18 17:57
My Mazury wybraliśmy i jutro rano ruszamy:) Już się doczekać nie mogę tego wielkiego grillowania;)
napisał/a: marmurka 2014-06-19 00:00
Wyczytałam dziś:"Długi weekend jest dobrym pretekstem do tego, aby oderwać się i otrząsnąć z tej polskiej, nieprzewidywalnej aury na dobre. Po takim wypadzie nie tylko my sami naładujemy akumulatory, ale też na pewno dzieci przywiozą niesamowite wspomnienia. A ponieważ czasu nie będzie za dużo, nie zdążymy dostrzec zbyt wielu wad miejsc, w których się znajdziemy – co gwarantuje pełen relaks i stuprocentowy wypoczynek."
Chcę do Marakeszu!