jaki czytnik ebooków

napisał/a: koala201 2015-02-25 18:53
Mam zamiar kupić czytnik e-booków. Znalazłam taki model: [reklama usunięta] Cena jest bardzo atrakcyjna. Ktoś może używa? Co możecie poradzić? Czy kupić sprawdzony kindle lepiej?
napisał/a: amilka2 2015-02-26 11:43
Ja ze swojej strony polecam kindle właśnie. Na pewno plusem jest dotykowy ekran no i możliwość podświetlenia tak jak chcesz, poza tym zmiana rodzaju i rozmiaru czcionki. No i wi-fi.
napisał/a: Ivee008 2015-02-28 11:56
Hej, znalazłam coś takiego: http://olx.pl/oferta/czytnik-ebook-manta-CID99-ID7bsxn.html
Wygląda a nowy i nawet dobrze oceniany. Cena też nie jest jakaś mega wysoka.
napisał/a: zephil47 2015-03-02 09:37
Weź się z tymi tandetnymi mantami i innymi wynalazkami. Najlepiej jednak wziąć kindla. Jest najpopularniejszy wśród sensownych czytników, więc i problemów powinno być najmniej.
napisał/a: topole100 2015-03-05 14:26
Pomyśl o czytniku Kindle, jest najlepszy do przeglądania i czytania ebooków. Można czytać dużo książek przez długi czas, bo nie męczy wzroku w przeciwieństwie do tabletów.
napisał/a: zjem_ci_szalik 2015-03-08 02:48
Ja się wahałam między Kindle a Onyx - wybrałam Onyx i jestem zadowolona. Koleżanka ma Kindle i też jest zadowolona ;) Tak naprawdę jeśli masz czytać głównie beletrystykę to znaczenie ma:
- jak długo trzyma bateria
- jakie formaty obsługuje
I każdy czytnik z popularnych firm: onyx, pocketbook, prestigo - będzie tak samo dobry. Są lepsze i gorsze modele ale generalnie niewiele się różnią. Chociaż najpopularniejszy jest oczywiście Kindle.
napisał/a: madziap123 2015-03-18 11:12
Kindle 10 wystarczające
napisał/a: Nooner 2015-04-04 15:49
W tej chwili ilość dostepnych czytników e-booków sprawia, że na prawde jest w czym wybierać, a kindle mimo, że nadal ma pierwszeństwo i przoduje na tym polu nie jest wyborem obligatoryjnym. Nie koniecznie trzeba kupować kindle'a aby cieszyć się długim czasem czytania książek i jakością :). Polecam sprawdzić inne tańsze alternatywy :)
napisał/a: Annais 2015-05-04 16:52
Ja mam cybok Odysey nie polecam, zacina się , w ciagu roku 3 razy , zawiesza i nie wiem o co chodzi
napisał/a: jatuwysiadam 2015-06-03 23:55
Ja dużo czytam książek na tablecie 7 cali z matryca IPS (głównie pdfy) i bardzo to sobie chwalę. Ustawiamj tylko białe litery na czarnym tle i czyta się bezproblemowo. Tablet do tego przydaje się też do neta i muzyki.

_________________
Gadżety z niespodzianką
napisał/a: drugi1 2015-06-10 12:29
JA polecam najbardziej popularny model od kindla, jego konkurencja jest zazwyczaj w podobnej cenie a to jednak jest sorawdzony produkt przez miliony.
napisał/a: selinakajl 2015-06-12 15:43
jatuwysiadam napisal(a):Ja dużo czytam książek na tablecie 7 cali z matryca IPS (głównie pdfy) i bardzo to sobie chwalę. Ustawiamj tylko białe litery na czarnym tle i czyta się bezproblemowo. Tablet do tego przydaje się też do neta i muzyki.


nie czytajcie takich bzdur !!!! trzeba mięć źle w głowie żeby czytać na tablecie! chyba że to okazjonalne czytanie kilku stron - straszliwie to psuje nasz wzrok! + ładować trzeba często
a taki np kindle czy inny czytnik z E PAPIEREM! w ogóle nie męczy wzroku i ładuje się go raz na 3 tygodnie czytając 1-2 ksiązki
ja mam kindle od 3 lat zapłaciłam za niego ~~400 zł czyli koszt ~ 10 książek a przeczytałam na nim jjuz ze 100.