Pytani do fanów fotografii

poison-girl
napisał/a: poison-girl 2014-12-10 01:20
Wraz z początkiem roku planuję wybrać się do Budapesztu, nigdy tam jeszcze nie byłam, ale słyszałam, że miasto naprawdę robi wrażenie.. Zamierzam też zaopatrzyć się do tego czasu w jakiś aparat, nie jestem profesjonalnym fotografem, dlatego nie szukam jakiegoś super profesjonalnego sprzętu, ale jeżeli mam już coś kupić, to chcę kupić już coś porządnego.. Rozglądałem się trochę na [reklama usunięta] żeby może dokupić jakies akcesoria, ale póki ale ciężko mi się na coś zdecydować, bo budżet mam ograniczony, a wszytsko wydaje się niby co najmniej przydatne.. Może ktoś w Was mógłby mi pomóc i co jest takim najważniejszym elementem wyposażenia?
napisał/a: errr 2014-12-10 17:10
kupujesz lustrzankę czy aparat kompaktowy?

z akcesoriów na na pewno futerał i można też pomyśleć o statywie do robienia fotek wieczorem.
napisał/a: effektiveddd 2014-12-15 11:30
Pojawia się bardzo ważne Pytanie, ile wynosi ten mocno ograniczony budżet. Zapewne odpowiedzi się nie doczekamy, bo post miał na celu reklamę, no ale w razie W.
napisał/a: krzysztofamoren 2015-06-19 10:13
Ja polecam lustrzankę. Musisz nauczyć sie robić zdjęcia np dobry teleobiektyw
napisał/a: mollynezja 2015-06-19 11:37
Ja ostatnio doradzałam w wyborze. Koleżanka chciała jakość lustrzanki, ale żeby nie było to tak duże, no i w niskiej cenie. Uradziliśmy bezlusterkowca, lekki i dobra jakość zdjęć. Ceny są bardzo różne, ale za 1500-1900 da się kupić już coś co robi zdjęcia.