Skoki narciarskie

napisał/a: amilka2 2014-03-06 09:38
Czy są tu miłośnicy skoków narciarskich? Ten wątek jest dla nas :) Aż dziwne, że jeszcze coś takiego się nie pojawiło, w obliczu ostatnich naszych sukcesów, na igrzyskach w Soczi no i w sytuacji, kiedy Kamil Stoch ma bardzo duże szanse na KK. Zapraszam do dyskusji!

Dziś kwalifikacje w Trondheim, mam nadzieję, że wiatr ich nie storpeduje. Liczę, że nasi pokażą, że wracają do dobrej dyspozycji. Oby Janek Ziobro się odnalazł, bo w Kuopio dobrze to nie wyglądało. Z kolei bardzo dobry drugi skok Maćka Kota na pewno doda mu pewności siebie i myślę, że będzie dobrze. Widać, że mały kroczek do przodu zrobił również Piotr Żyła, najważniejsze, że w końcu zdobył punkty. Jeśli chodzi o Kamila - widać w jego skokach spokój i taką właśnie mistrzowską formę. Z kolei Prevc jakby tracił formę, już nie skacze jakoś wybitnie.
napisał/a: agnieszka79 2014-03-10 13:22
Szczerze to skoków nie oglądam, ale przyznam się, że śledzę regularnie wyniki Kamila i bardzo gorąco mu kibicuję na każdym konkursie :)
napisał/a: amilka2 2014-03-11 08:16
No teraz Kula praktycznie jest już Kamila, wystarczy, że w Planicy zdobędzie 32 pkt, co raczej nie będzie problemem (wystarczy jedno 8 miejsce) Martwią mnie trochę inni nasi reprezentanci, Żyła po błysku w Trondheim, w Oslo znowu nie wszedł do drugiej serii. Fakt, warunki były bardzo zmienne, ale mimo wszystko. W każdym razie teraz czas na MŚwL, liczę, że Żyła się odbuduje, bo on jest dobrym lotnikiem. Jaki skład typujecie? Pewniaki to oczywiście Stoch, Żyła, Kot no i kto jeszcze? Kubacki jak to Kubacki, pewnie będzie skakać na sowim średnim poziomie, więc pewnie pojedzie. Może będzie Biegun? Ostatnio był 5 w zawodach PK w Zakopanem, a w zeszłym sezonie dobrze skakał na mamucie w Obersdorfie.
eDom
napisał/a: eDom 2014-05-28 14:10
A mieliście kiedyś okazję uczestniczyć w takiej imprezie? Niesamowite przeżycie :) My mieliśmy okazję pojechać w zeszłym roku do Planicy :) Mielibyście ochotę wybrać się na taką "wycieczkę"?
napisał/a: Angus9 2014-08-16 14:59
Pewnie,że bym chiał jak i wiele innych rzeczy.
napisał/a: amilka2 2014-08-18 12:12
Oj, ja bym bardzo chciała :) Szczególnie na konkursy zimowe w Polsce pojechać. To takie moje małe marzenie od lat, a zawsze jakoś się nie składa, żeby pojechać. No, na LGP też bym chciała pojechać, jak już by się nie udało na PŚ ;)
Btw, co sądzicie o tym nowym systemie testowanym teraz podczas konkursów LGP?
napisał/a: kozik262 2014-10-29 14:50
Ja jestem fanem skoków szczególnie po fali sukcesów Adama Małysza a teraz dorównujucągo mu Kamila Stocha. Z niecierpliwością czekam na tegoroczny sezon. Jestem ciekawy formy Kamila.
napisał/a: errr 2014-10-29 19:28
Byliśmy w tamtym sezonie w Zakopanem:) zimno jak diabli ale wszystko wynagradza atmosfera:)

[ Dodano: 2014-11-20, 15:59 ]
a biletów na Zakopane już nie ma:(
napisał/a: amilka2 2015-02-16 14:36
Zaraz się mistrzostwa świata zaczynają. Kogo typujecie do medali? Freund wygląda bardzo mocno. Ale w zeszłym roku też był w świetnej formie, a skończył bez medalu. Mam nadzieję, że nasz Kamil coś zgarnie. A tak poza tym z sympatii - chciałabym po medalu dla Bardala i Noriakiego Kasai
Co do drużynówki, to będzie nam bardzo ciężko obronić brąz.
napisał/a: przemek20 2015-02-19 20:45
ja uwielbiam jezdzic na desce ;d