Wakacje 2014

eDom
napisał/a: eDom 2014-04-07 13:42
Macie już jakieś plany? Do wakacji teoretycznie jeszcze daleko, ale może macie chociaż pomysły, gdzie chcielibyście się wybrać? :)
napisał/a: Kamilla12 2014-04-07 17:16
Co roku sobie powtarzam, że wybiorę się do Gruzji, ale jakoś dalej nie udaje mi się tam dotrzeć. Może w tym roku, kto wie :)
napisał/a: Olaboga 2014-04-07 21:31
Ja planuję Grecję, ale jeszcze nie wiem dokładnie gdzie. W sumie pojadę tam, gdzie trafi się najlepsza okazja na wrzesień.
napisał/a: mnpszmer 2014-04-09 22:06
Hiszpania w tym roku, ale chcialabym sie wybrac kiedys do Portugalii, na Krete tylko, ze w tym roku samolot odpada.
napisał/a: kaja_1231 2014-05-07 11:23
Wakacje co prawda do wakacji jeszcze czas, ale warto już pomyśleć o jakiejś rezerwacji. Ja co roku z mężem jeździłam nad morze co prawda do innych miejscowości . Czasem zabieramy młodsze rodzeństwo i wybieramy nocowanie pod namiotami w zeszłym roku co prawda wybraliśmy domki [mod:reklama usunięta] . W tym roku to raczej nie wyjedziemy chyba, że na 2-3dni w czerwcu gdyż w połowie sierpnia powiększa się nam rodzina i wolę nie jeździć w późniejszym terminie. Pozdrawiam
napisał/a: beatit 2014-05-13 21:19
Ja w tym roku pierwszy raz planuję wyjechać za granicę... Wstyd się przyznać, ale tak - nigdy nie byłam. Mój wybór padł na Bułgarię, bo niedroga. Może za rok pojadę gdzieś dalej...
napisał/a: Cygnus-X1 2014-05-14 10:14
A ja planuję zrobić sobie mała wyprawę po Polsce... Odwiedzić Poznań, Toruń, Gniezno, Sierpc
napisał/a: DariaW 2014-05-14 11:07
Kamilla12 napisal(a):Co roku sobie powtarzam, że wybiorę się do Gruzji, ale jakoś dalej nie udaje mi się tam dotrzeć. Może w tym roku, kto wie :)


Gruzję polecam z całego serca, byłam w zeszłym roku i jest bardzo klimatyczna. Pobyt tam śmiało można nazwać super przygodą:)

W tym roku zamierzam się trochę pobyczyć na plaży i prawdopodobnie wybiorę Hiszpanię lub Portugalię. Proces decyzyjny w toku:)
napisał/a: kasia.i.tomek 2014-05-19 12:00
Egipt!
napisał/a: syla606 2014-05-19 15:50
Ja również poszukuje ciekawego miejsca na tegoroczne wakacje. Mogą to być różne rejony Polski np. nad jeziorko, morze , w góry, bieszczady, mazury. Czekam tylko na ciekawe i sprawdzone pomysły. Miło by było odpocząć w ciszy i spokoju z dala od miejskiego hałasu.
napisał/a: gaudi 2014-05-19 18:51
Chyba Grecja lub Majorka...ewentualnie Portugalia. Plany są, trzeba wszystko posprawdzać tylko i dobrze zorganizować :)
eDom
napisał/a: eDom 2014-05-28 13:14
gaudi napisal(a):Chyba Grecja lub Majorka...ewentualnie Portugalia. Plany są, trzeba wszystko posprawdzać tylko i dobrze zorganizować :)


Dokładnie, dobra organizacja to podstawa :) W ten sposób można zwiedzić wiele miejsc, nie wydając na to wszystkich oszczędności. Jeśli szukacie taniego noclegu, polecamy zajrzeć na nasż stronę (www.edom.pl), gdzie znajdziecie domy i apartamenty wakacyjne nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

A Gruzja jest przepiękna, zazdrościmy takich planów :)