Jakie garnki polecacie?

napisał/a: ~gość 2013-07-03 18:01
agi0001, większość garnków masz z nierdzewki, chyba że wyraźnie widać, że są żeliwne, emaliowane czy inne. Przywiera do nich jak do każdych innych, dla mnie strata pieniędzy, teściowa się łapnęła na bajerę na prezentacji i kupiła, wg mnie nie są warte takiej ceny za jaką je sprzedają.
napisał/a: Inout 2013-07-10 23:14
Od prawi 10 lat używam garnków AMC, nie wiem, czy ta firma jeszcze istnieje, ale jestem bardzo zadowolona.Choć z drugiej strony wiele funkcji, które miły być takie super, np. pieczenie mięs, niekoniecznie działa.
napisał/a: klika1 2013-09-17 19:46
witam,

Polecam garnki, które nie kosztują kroci mianowicie garnki zephyr. Grube dna, ściany boczne dzięki czemu przypalić coś jest naprawdę ciężko. Garnki stalowe niestety cieżkie za to fajne pokrywki i design. Moje chodzą na indukcji i co najważniejsze są żywotne. Miałem garnki z niebieskiej sieci. Bardzo szybko padły.
napisał/a: zuzkape 2013-11-07 17:39
Hej
Jestem nowa na forum, dlatego cieszę się, że moge komuś coś dobrego polecić :) Sama miałam problem z zakupem nowych garnków, jest teraz tak duży wybór, że nie wiadomo na co się zdecydować... I wtedy natknęłam się na promocję garnków z emalii olkusz. Garnki oczywiście emaliowane, pamiętam, ze moja babcia takich używała. Kupiłam je i służą mi do dziś :)
napisał/a: ania93 2013-12-03 13:03
takie garnki z emalli ostatnio oglądałam na nokaut, tylko cena jakaś tak wysoka była.
napisał/a: tymonus 2014-09-23 17:39
ja zamówiłam dziś cały [reklama usunięta] i ciekawa jestem jakiej będą jakości, chociaż widziałam na forum, że dziewczyny chwaliły tą firmę, także zobaczymy :)
napisał/a: sowaa1 2014-09-23 20:31
Blanka:) napisal(a):też mam ich garnki, tylko czerwone:
a myjesz je w zmywarce? Jeśli tak, to jak się zachowują? Mi niestety część garnków pordzewiało od mycia w zmywarce i muszę uzupełnić braki, z tym, że nie chce wydawać na nie fortuny...
napisał/a: Blanka:) 2014-09-23 22:02
sowaa napisal(a):a myjesz je w zmywarce?
Nie...
napisał/a: oleksia 2014-11-28 14:57
Ja używam garnków Berghoff i powiem wam, że jestem średnio zadowolona, garnki , jak garnki- jeszcze jakoś ujdą, ale mam ich patelnię i jest do niczego, wszystko do niej przywiera, dosłownie wszystko! Oprócz tego , jest tak ciężka i masywna, że utrzymać ją jedną ręka (np., żeby przenieść na inny palnik), to dopiero ćwiczenie dla mięśni. W sumie żałuję, że ją kupiłam , jak zwykle skusiła mnie jakaś oferta kupna przez internet , bo "taniej". Teraz mam fazę na akcesoria kuchenne Obserwuję deski kuchenne na aukcji:



Chociaż , tym razem wątpię, że się zdecyduje
napisał/a: smok631 2014-12-15 22:13
Pytanie do was. Ile za taki zestaw?


napisał/a: sylwuchafl 2015-06-26 20:13
Kupując garnki mało kto pamięta żeby dopasować odpowiednio do sposobu gotowania, np gotując na gazie na inne rzeczy trzeba zwracać uwagę
napisał/a: borynka82 2015-06-27 22:27
widziałam bardzo fajne garnki w Duka i żeliwne bardzo masywne, wytrzymałe i ceramiczne. Widać na pierwszy rzut oka że to dobre garnki, z reszta mają bardzo dobre opinie. zobacz te http://dukapolska.com/garnki-i-patelnie/garnki.html