Klimatyzacja w domu?

napisał/a: moniikaa 2014-07-30 20:26
Czy zbędny wydatek? Nie sądzę. Szczególnie w lecie klimatyzacja jest bardzo przydatna, ponieważ ochładza pomieszczenia. W zimniejsze dni również się przydaje, ponieważ klimatyzacją można również ogrzewać. My w mieszkaniu mamy klimatyzację od dwóch lat, od momentu gdy spółdzielnia zgodziła się na klimatyzator na balkonie. A jeśli chodzi o konkretny model to my mamy standardowo wyglądający klimatyzator LG. Działa sprawnie i jest praktycznie niesłyszalny.
napisał/a: bisia 2014-09-06 19:39
Klimatyzacja to naprawdę super rozwiązanie, ale trzeba się liczyć ze sporymi wydatkami. Dużym kosztem są nie tylko urządzenia, ale również użytkowanie, dlatego też warto pomyśleć o ekologicznej klimatyzacji. Tutaj jest ciekawy artykuł na ten temat - [mod:reklama usunięta] . Znajduje się tam szczegółowy opis tego typu rozwiązania.
napisał/a: Metronea 2014-09-07 23:14
mieszkam na poddaszu i bez klimy ani rusz, kiedy latem się wszystko nagrzewa
napisał/a: boczek952 2014-09-10 15:26
Olka napisal(a):witam :) Co sądzicie o klimatyzacji w domku? Mój mąż się strasznie napalił, a ja sama nie wiem co o tym mysleć. czy to nie jest zbędny wydatek?


Klimatyzacja jak najbardziej na tak polecam fajna sprawa w lecie nie ma nic lepszego niż klimatyzacja w domu . Polecam Ci klimatyzację ekologiczną . Podrzucę Ci artykuł właśnie o klimatyzacji ekologicznej [reklama usunięta] jak widzisz same + z takiego rozwiązania :D
napisał/a: olesiek 2014-09-16 17:14
właśnie też się zastanawiam nad zamontowaniem w domu klimatyzacji, wprawdzie już po sezonie gorąca ale właśnie wybiegam w przyszłość i póki mam trochę oszczędności i chęci może zrobiłabym coś takiego, tylko kompletnie nie wiem jak się za to wszystko zabrać bo się nie znam ;p
napisał/a: bertks 2014-09-25 20:51
Ja uważam że klima w domu to super sprawa. Od paru lat korzystamy z klimatyzacji i w wakacje to na prawdę luksus! Mąż załatwił klimatyzację z firmy [mod:reklama usunięta) i bardzo jesteśmy zadowoleni. Sprawdź sobie [reklama usunięta]
napisał/a: megankaaa 2014-10-31 12:00
ja montowalam tez u siebie w domu i jestesmy strasznie zadowoleni z moim oboje :) fakt to raczej sprawa dla tych których stac ale moim zdaniem efekt jest rewelacyjny i to jest naprawde wygodne.skorzystalismy z uslug [mod:reklama usunięta] .bardzo fajnie to zaprojektowali, zamontowali i w ogole… w razie jakby się ktos zastanawial to ich polecam, godni zaufania.:)
napisał/a: Kominiarz 2015-05-18 14:05
Witam,
polecam firmę klimatyzacyjną z Warszawy - [reklama usunięta]
napisał/a: angela1239 2015-05-25 13:43
Moim zdaniem to dobry pomysł czy nie:)Hejka zamówiłam ostatnio taki kominek do mojego pokoju w stylu nowoczesnym.Podoba wam się?Pytam bo nie wiem czy dokonałam słusznego wyboru:)

[reklama usunięta]
napisał/a: DarekO 2015-07-29 17:42
Przed nami lipiec i sierpień, dwa najgorętsze miesiące w roku. Kiedy temperatura w słońcu przekracza 50 stopni Celsjusza, a w cieniu jest nie niższa niż trzydzieści, także w naszych domach i mieszkaniach powietrze staje się nie do wytrzymania. Wtedy właśnie klimatyzacja się przydaje. A jak jesteś z Katowic to polecam Ci serwis [reklama usunięta], który ma w ofercie ciekawe rozwiązania na upały
[reklama usunięta]
napisał/a: werdina 2015-07-31 08:19
też się zastanawiał nad takim rozwiązaniem, ale czy to faktycznie jest potzrebne? czy to nie jest zbędny wydatek? Kiedy warto ?
napisał/a: abiabi1 2015-08-11 18:06
Olka napisal(a):witam :) Co sądzicie o klimatyzacji w domku? Mój mąż się strasznie napalił, a ja sama nie wiem co o tym mysleć. czy to nie jest zbędny wydatek?

Do domu z kolei polecam klimatyzację typu Split. Jestem bardzo mała i całkowicie zautomatyzowana. Dzięki niej wystarczy tylko pilot i śmiało można się cieszyć niższą temperaturą, która o tej porze roku szczególnie doskwiera. Znam firmę z Katowic, która zajmuje się montażem, chodzi mi o [mod:reklama usunieta] Polecam.