Remont kuchni - wyposażenie

napisał/a: cytryna90 2013-03-28 18:24
Co do lodówek to podoba mi się jak lodówka jest tak zabudowana,że nawet trudno się domyślić że jest schowana w szafce.Moja kuzynka ma kuchnię otwartą na salon ,ale jest po środku mała ścianka z zabudowanym agd - lodówką i piekarnikiem - bardzo fajnie to wygląda.
napisał/a: kociura 2013-04-03 21:17
Ja mam okap amiki i działa dobrze, zwykły teleskopowy za kilkaset zł
napisał/a: m-minnie 2013-04-05 12:47
ja bym zdecydowała się na płytę indukcyjną. One są najbardziej efektywne no i bezpieczne. Zastanawiała mnie też kwestia garnków (ponoć nie wszystkie się nadają), ale znalazłam informację, że należy sprawdzić czy do naczynia przyczepia się magnes- jeśli tak nadaje się do gotowania na płycie indukcyjnej.
napisał/a: młodażonka 2013-04-12 10:00
cześć potrzebuje pomocy! Urządzamy właśnie mieszkanie z mężem, lubimy podróże, morze, wakacje, chcemy się relaksować w naszej kuchni, zapraszać znajomych, postawiłam na beże, piakowe i kawowe odcienie na ścianach i w tkaninach, nie mogę jednak znaleść odpowiedznich dodatków. Podobają nam się naturalne ozdoby, zdjęcia z podróży (oczywiście :) ), kamienie - widziałyście coś podobnego w sklepach? szukam i szukam... :/
napisał/a: ~gość 2013-04-12 10:13
młodażonka napisal(a): Podobają nam się naturalne ozdoby, zdjęcia z podróży (oczywiście ), kamienie - widziałyście coś podobnego w sklepach?
kamienie czy muszle, to najlepiej samemu przywieźć, ale hm to są ozdoby w kolorach zbliżonych do waszej kuchni, osobiście bym postawiła na hodowlę ziół, bazylia, pietruszka itp mają ładny zielony kolor, super dodatek do takiej stonowanej kuchni (sama będę robić ściany cappuccino :) ), do tego ramki w jakimś intensywnym kolorze, mogą być też zielone do kompletu z roślinami, a jak nie to jakikolwiek intensywny kolor ładnie przełamie stonowaną kuchnię :) ewentualnie jak masz miejsce i koniecznie chcesz te muszle czy kamienie, to mogłabyś je ułożyć na małym półmisku w intensywnym kolorze :) tak mi przyszło do głowy :)
napisał/a: Becinka 2013-04-25 22:36
wybraliśmy lodówkę :) będzie ta http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/refrigerators/combis/RL56GSBMG1/XEF
napisał/a: Miśka27 2013-04-26 09:31
Bardzo fajna lodówka :)
napisał/a: ~gość 2013-04-26 09:48
Becinka napisal(a):będzie ta http://www.samsung.com/pl.../RL56GSBMG1/XEF
3 szuflady w lodówce więc jest git
caprio
napisał/a: caprio 2013-04-27 21:25
A ja ostatnio kupiłam lodówkę Whirlpoola, jestem z niej bardzo zadowolona i myślę że to był bardzo dobry wybór.
napisał/a: Becinka 2013-04-28 22:47
Miśka27, vanilla, dzięki dziewczyny mam nadzieję, że będę z niej zadowolona :) dam znać za 3 miesiące ;)
napisał/a: bbeataa 2014-10-16 22:13
osobiście mogę polecić sklep internetowy [mod:reklama usunięta] znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, sprzętów i różnych ozdób.
napisał/a: remila_85 2014-10-27 11:06
Jak szukasz fajnego sklepu www z meblami, to z czystym sercem polecam Ci sklep meblowy [reklama usunięta]. Mają tam świetne zestawy mebli kuchennych, zerknij sobie na jedną z wizualizacji:
[reklama usunięta]
Źródło: [reklama usunięta]