Kolorystyczny akcent w łazience- szukam pomysłów!

napisał/a: mo_nika_1992 2014-08-20 10:21
Witajcie!

Zapisałam się do tego forum głównie z jednego powodu. A mianowicie, zaaranżowałam swoją łazienkę w kolorystyce dość popularnej (beż, brąz) co nadal bardzo mi się podoba, aczkolwiek poszukuję jednego akcentu kolorystycznego, który pasowałby do wybranych kolorów najbardziej. Urządzając swoją łazienkę inspirowałam się tą galerią: [mod:reklama usunięta]
- galeria nr.1. Więc mniej więcej tak wygląda moja łazienka- jeśli chodzi o wybór kolorów i ich odcieni. I tutaj pojawia się moje pytanie: jaki kolor dałybyście na akcent w łazience? Fiolet? czerwień? Purpura? Jakoś żaden nie pasuje do mojej łazienki idealnie. Przynajmniej ja tak sądzę. Co uważacie? Proszę o porady bo męczy mnie ten temat już dłuższy czas...z góry dziękuję za odpowiedzi.
napisał/a: Metronea 2014-08-27 10:46
zobacz na [mod:reklama usunięta] oni tam mają dużo łazienek w różnych wariantach
visby
napisał/a: visby 2014-09-29 08:13
Jestem zachwycona przede wszystkim jakością, ale i bogatą kolorystyką mas dekoracyjnych. Początkowo myślałam, że w łazience się nie sprawdzi, bo przecież "trzeba" mieć kafelki (jakie to oklepane i codzienne), ale pozytywnie się zdziwiłam. Otóż na dwóch przeciwległych ścianach wyszło mi pokrycie o pięknych refleksach świetlnych, które ma perłową poświatę. Są jeszcze takie propozycje, bo sprawdziłam na stronie producenta i węszę też rychłą zmianę w innych pomieszczeniach: [reklama usunięta]
napisał/a: kuna117 2014-11-21 09:31
Ja mam całą łazienkę w płytkach, w kolorze hmm żółty i złoty. Bardzo ładnie to wygląda ;)
napisał/a: Lenka_Be 2014-11-25 13:55
Ja też bardzo lubię kolorowe wnętrza :) Uwielbiam, kiedy pomieszczenie nabiera ciepła i charakteru, dzięki kolorystyce Nie wiem tylko, czy lubisz żółty



Jak dla mnie połączenie kolorystyczne- bomba :D
napisał/a: basiakraw 2014-12-05 10:57
Kolor można dodać w postaci dodatków - kubeczków, chodniczka,