Kuchnia retro?

napisał/a: BarebaraKaw 2014-07-04 12:38
Witam wszytskich!
Niedawno z narzeczonym wprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Teraz zamierzamy wziąć się za remont kuchni. Co sądzicie o aranżacjach typu retro? Znalazłam w necie firmę, która wykonuje takie piękne i stylowe kuchnie [mod:reklama usunięta] I SIĘ ZAKOCHAŁAM!
napisał/a: pabbisiak 2014-07-08 08:30
Owszem, kuchnie retro są piękne, ale zawsze mam wątpliwości, co do ich funkcjonalności i utrzymywania porządku. Jestem zwolenniczką nowoczesnych rozwiązań, minimalistyczne meble, każda rzecz ma swoje miejsce w licznych szafkach i szufladach, nigdzie nie osadza się tłuszcz i kurz, wszystko jest funkcjonalne, łatwo się czyści i szalenie ułatwia życie. Jednak swoją białą, nieco ascetyczną kuchnię, postanowiłam urozmaicić okładzina kuchenną, taką jak [mod:reklama usunięta]
napisał/a: Magdalenka95 2014-07-14 13:07
Hm, najważniejsze, żeby kuchnia pasowała do wystroju pozostałej części domu/mieszkania. Kuchnia retro może być piękna, ale straci na efekcie jeśli będzie się do niej wchodzić z pokoju urządzonego w równie pięknym stylu nowoczesnym. Wszystko trzeba przemyśleć przed podejmowaniem decyzji, bo to i kosztu takiego urządzenia są niemałe. Ja po zakupie nowego mieszkania zdecydowałam się na współpracę z profesjonalistami. Mogę gorąco polecić usługi [mod:reklama usunięta], można się zapoznać z jej projektami w internecie:[mod:reklama usunięta] Bardzo dobra współpraca, dzięki której mam teraz niesamowite mieszkanie :)
napisał/a: bbeataa 2014-10-16 22:09
fajny pomysł retro, myślę, że w wielu wnętrzach by się to sprawdzało. W sklepie internetowym [mod: reklama usunięta] w zakładce Ambition dotyczącej kuchni można znaleźć ciekawe rzeczy wiec tego typu również będzie.
napisał/a: sanna1 2014-12-02 11:30
pabbisiak, zdecydowanie popieram . Słabo mi się robi na dźwięk słów kuchnia retro. Jeśli kuchnia to tylko w stylu nowoczesnym. Na stronie [mod:reklama usunięta] jest mnóstwo tego typu projektów i to są dopiero porządne kuchnie. Nowoczesne, funkcjonalne i stylowe.
napisał/a: Lenka_Be 2014-12-08 13:13
Ja zdecydowanie bardziej wolę kuchnie w nowoczesnym stylu. Nie przepadam za stylistyką retro. Gdybym urządzała swoją , chciałabym, żeby była bardzo nowoczesna, np. jak ta:

napisał/a: domekback1 2015-01-12 14:30
Mi nie podobają się takie typy kuchni, wolę zwyczajny wystrój z fajnymi meblami. Najważniejsze aby kuchnia była duża, żeby wszystkie potrzebne sprzęty się zmieściły.
napisał/a: ecorson 2015-02-09 09:37
Dla lubiących innowacje i ciekawe style proponujemy efekt zebry na ścianach kuchni, który tworzy farba [mod;reklama usunięta] Materiał ten jest bardzo łatwy w aplikacji. Pozwala na otrzymywanie wzorów pionowych lub poziomych. Na uzyskaną strukturę, nakładamy dekoracyjną farbę perłową lub złotą, nadając obraz trójwymiarowy, który w zależności od potrzeby, tworzy pożądany efekt we wnętrzach.
napisał/a: remila_85 2015-02-09 13:32
Ja zdecydowanie wolę kuchnie w stylu nowoczesnym :)
mia_walles
napisał/a: mia_walles 2015-04-08 15:08
Może podzielicie się inspiracjami? Szukam ciekawych pomysłów na ściany i podłogę do kuchni w przytulnym i trochę vintage, ale nie "babcinym" stylu (dużo kremowej bieli, firanki, meble w prowansalskim stylu itp.). Jakoś nie pasują mi tu zwyczajne współczesne kafelki, są za surowe i "kanciaste", z drugiej strony chciałabym uniknąć rustykalnych wzorów, kwiatków i podobnych zdobień jak z zeszłej epoki. Pomożecie?
napisał/a: Flycell 2015-06-03 11:02
Ja swoją inspiracje na wystrój kuchni zaczerpnąłem z tej stronki [mod:reklama usunieta] bo sam nie miałem pomysłu jak to ugryźć, a tam było kilka fajnych przykładów i pomocnych informacji.
napisał/a: marmolada 2015-07-01 12:25
Podobają mi się kuchnie w stylu retro ale w odpowiedniej przestrzeni. Świetnie to się zgrywa np. w domku. W bloku zaś mi to w ogóle nie pasuje.