ogrzewanie gazem

napisał/a: sylwuchafl 2015-06-26 20:09
Hej, czy ogrzewa ktoś z Was dom gazem płynnym? Jesli tak możecie przybliżyć czy warto? I jeśli już to jak wygląda sprawa no z "postawieniem" zbiornika?
napisał/a: mniszka888 2015-06-27 12:05
Podbijam temat bo sama jestem ciekawa jak to wygląda...
napisał/a: mozilla1 2015-06-29 14:34
SylwerKita napisal(a):Hej, czy ogrzewa ktoś z Was dom gazem płynnym?

Chodzi ci o taki gaz ziemny?
napisał/a: Simpel 2015-07-15 01:34
My mamy nowy kocioł gazowy z kondensacją junkers ze 3 lata i już się tak naprawdę zwrócił, więc polecam. Choćby z uwagi na możliwość sterowania nim aplikacją, nawet spoza domu.
napisał/a: werdina 2015-07-31 07:52
mozilla napisal(a):
SylwerKita napisal(a):Hej, czy ogrzewa ktoś z Was dom gazem płynnym?

Chodzi ci o taki gaz ziemny?


Mi się wydaje że raczej chodzi o to, że własnie nie ma mozliwości podłączenia pod siec gazu ziemnego i koleżanka pyta jakie są inne mozliwości...

My mamy dom na wsi, ogrzewamy gaz i mamy zbiornik w dzierżawie z [reklama usunięta], jest na pewno super wygodnie i komfortowo, na dłużą mete to też ekonomiczne rozwiązanie no i co wazne gaz spala się całkowicie więc nie zostaje ani sadza, pył, czy popioły więc to tez ekologiczne.
napisał/a: konsultant-junk 2015-08-25 16:52
"Hej, czy ogrzewa ktoś z Was dom gazem płynnym? Jesli tak możecie przybliżyć czy warto?

I jeśli już to jak wygląda sprawa no z "postawieniem" zbiornika?"

Witam,

Ogrzewanie gazem płynnym, jest jednym z droższych rozwiązań, ze względu na cenę gazu płynnego. Jest to jednak rozwiązanie zapewniające praktycznie bezobsługową, komfortową eksploatację systemu grzewczego. Jeżeli ktoś ceni sobie własny czas, lub ze względu na wykonywane obowiązki służbowe nie jest w stanie doglądać kotłowni na paliwo stałe, a nie ma w pobliżu gazu sieciowego, powinien rozważyć wykorzystanie takiego rozwiązania. Urządzenia gazowe marki [mod:Reklama usunieta] doskonale współpracują z instalacjami zasilanymi gazem płynnym.
Innym rozwiązaniem w przypadku braku dostępu do sieci gazowej, zapewniającym praktycznie najniższe koszty eksploatacyjne są pompy ciepła. Są to urządzenia gwarantujące najwyższy komfort eksploatacyjny oraz bezobsługową pracę systemu grzewczego.
W celu zapoznania się z ofertą marki Junkers zapraszam na naszą stronę internetową [mod:Reklama usunieta] , gdzie znajdują się również dane naszych partnerów.

W przypadku pytań, służę pomocą.

Pozdrawiam,
Konsultant marki [mod:Reklama usunieta]
napisał/a: Moniuszko 2016-01-25 23:43
Według mnie warto. Ogrzewam swój dom już drugi rok gazem płynnym i jestem zadowolony. Małym minusem są odrobinę wyższe rachunki niż np. podczas ogrzewania swojego domy węglem. Jednak jestem osobą która ceni sobie prostotę tej instalacji oraz jej efektywność. Nie musze również codziennie chodzić do kotłowni by rozpalać w piecu, a potem przez resztę dnia pilnować ognia. A odnośnie postawienia zbiornika to zaglądnij tutaj [mod:reklama usunieta], dowiesz się tam wszystkiego. Tak na szybko to masz to wyboru dwie opcje, kupić zbiornik lub wydzierżawić. Jeśli planujesz ogrzewać dom gazem tylko parę lat to lepiej nie kupować zbiornika.
napisał/a: sylwuchafl 2016-07-19 07:00
Nie no moim zdaniem jak juz decydować się na ogrzewanie gazem to na dłużej. Poza tym tak czy tak, czyha lepiej zbiornik dzierżawić, czytałam że wtedy firma zajmuje się przeglądem zbiornika i jest łatwiej po prostu, a taka dzierżawa wcale tak duzo nie kosztuje. Zakup zbiornika nie jest opłacalny.
napisał/a: werdina 2016-11-25 11:22
Dokładnie. Ja jak pisałam wyżej mam ogrzewanie gazowe i właśnie dzierżawimy zbiornik, ta opcja jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż zakup zbiornika na własność. Nas praktycznie nic nie interesuje, przy każdej dostawie sprawdzają zbiornik pod względami bezpieczeństwa.
napisał/a: rosirosi 2016-12-11 18:32
Ja też nie decydowałabym się na zakup zbiornika, a wyłącznie na dzierżawę. Ani ja, ani mąż nie znamy się na takich urządzeniach i myślę, że trochę strach byłoby zamawiać do nich niepewnych fachowców. Przy dzierżawie to firma zajmuje się wszystkim i zależy im na tym- to w końcu de facto ich zbiornik :) My decydujemy się na współpracę z [reklama usunięta], mają konkurencyjne ceny i fajne rozwiązania odnośnie płatności, np. rozłożenie jej na stałe, comiesięczne raty.
napisał/a: sylwuchafl 2016-12-29 07:55
U mnie z powodzeniem ogrzewanie gazowe, w końcu! Zbiornik tak jak pisałam dzierżawiony, jest lepiej, wygodniej i mniej my mamy na głowie.